Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Agátin recyklovník: Parkovací dům

Agátin recyklovník: Parkovací dům

Stáhněte si zdarma 7. 9. 2022 2 minuty
Tereza Kotilová
Přijde vám balíček z Agátina světa, a je vám líto krabici sešlapat a vyhodit do modrého kontejneru? My v Agátině světě taky fandíme recyklaci, a tak jsme si pro vás připravili Agátin recyklovník, v rámci kterého vám představíme tipy na další využití krabic od objednávky.
Kdo by si rád nehrál s autíčky? Brázdit silnice a parkovat v garážích baví kluky i holky každého věku. Co takhle jim hraní oživit originálním parkovacím domem z papírové krabice od vaší příští objednávky? Postup je jednoduchý. Vezměte si k ruce nůžky či nůž (s čím se vám bude pracovat lépe), lepenku, špejle, oblíbené barvičky a kousek modelíny. Omrkněte náš obrázek, sestavte si recy dílo dle návodu a hrajte si každý den.

Agátin Recyklovník: Parkovací dům


Pochlubte se nám i ostatním, jak se vám parkovací dům povedl! Připevněte nám fotku přímo na zeď do naší Agátiny hravé poradny na Facebooku. Těšíme se na vaše výtvory.
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.