Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Agátin recyklovník: Rytířská helma

Agátin recyklovník: Rytířská helma

Stáhněte si zdarma 20. 9. 2022 2 minuty
Tereza Kotilová
Přijde vám balíček z Agátina světa, a je vám líto krabici sešlapat a vyhodit do modrého kontejneru? My v Agátině světě taky fandíme užitečné recyklaci, a tak jsme si pro vás připravili Agátin recyklovník, v rámci kterého vám představíme tipy na další využití krabic od objednávky.
Helmy na hlavu nasadit a vyrážíme do boje! Koho by nebavily dobrodružné hry plné napětí. Co takhle si hraní oživit originální rytířskou helmu, kterou si vyrobíte raz dva z papírové krabice od vaší objednávky z Agátina světa? Postup je jednoduchý. Vezměte si k ruce nůžky či nůž (s čím se vám bude pracovat lépe), lepidlo a oblíbené barvičky, kterými můžete helmě dodat jedinečnost. Omrkněte náš obrázek, sestavte si recy dílo dle návodu a hrajte si každý den.

Agátin Recyklovník: Rytířská helma


Pochlubte se nám i ostatním, jak se vám Agátina rytířská helma povedla! Připevněte nám fotku přímo na zeď do naší Agátiny hravé poradny na Facebooku. Těšíme se na vaše výtvory.
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.