Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Agátin recyklovník: Kolébka pro panenky

Agátin recyklovník: Kolébka pro panenky

Stáhněte si zdarma 17. 9. 2022 2 minuty
Tereza Kotilová
Přijde vám balíček z Agátina světa, a je vám líto krabici sešlapat a vyhodit do modrého kontejneru? My v Agátině světě taky fandíme recyklaci, a tak jsme si pro vás připravili Agátin recyklovník, v rámci kterého vám představíme tipy na další využití krabic od objednávky.
Hra s panenkami a miminky zdaleka není jen záležitostí holek, tahle hra baví i kluky. Co takhle hraní s miminky oživit originální kolébkou z papírové krabice od vaší objednávky z Agátina světa? Postup je jednoduchý. Vezměte si k ruce nůžky či nůž (s čím se vám bude pracovat lépe), tavnou pistoli a oblíbené barvičky. Omrkněte náš obrázek, sestavte si recy dílo dle návodu a hrajte si každý den.

Agátin Recyklovník: Kolébka pro miminka


Pochlubte se nám i ostatním, jak se vám Agátina kolébka pro panenky povedla! Připevněte nám fotku přímo na zeď do naší Agátiny hravé poradny na Facebooku. Těšíme se na vaše výtvory.
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.