Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Agátin recyklovník: Domeček

Agátin recyklovník: Domeček

Stáhněte si zdarma 1. 3. 2023 2 minuty
Tereza Kotilová
Přijde vám balíček z Agátina světa, a je vám líto krabici sešlapat a vyhodit do modrého kontejneru? My v Agátině světě taky fandíme užitečné recyklaci, a tak jsme si pro vás připravili Agátin recyklovník, v rámci kterého vám představíme tipy na další využití krabic od objednávky. Pojďte si společně s námi vyrobit originální domeček, který jen tak někdo nemá.
Agátin Recyklovník: Domeček

Ťuk...ťuk...je někdo doma? Koho by nebavilo ubytovat oblíbené postavičky v novém domečku a pak si s nimi hrát. Pojďte si s námi vyrobit originální domeček, který jen tak někdo nemá, a to z papírové krabice od vaší objednávky z Agátina světa. Postup je jednoduchý. Vezměte si k ruce nůžky či nůž (s čím se vám bude pracovat lépe) a oblíbené barvičky, kterými můžete domečku dodat jedinečnost. Omrkněte náš obrázek, sestavte si recy dílo dle návodu a hrajte si v papírovém domečku každý den.

Agátin Recyklovník: Domeček


Pochlubte se nám i ostatním, jak se vám Agátin domeček povedl! Připevněte nám fotku přímo na zeď do naší Agátiny hravé poradny na Facebooku. Těšíme se na vaše výtvory.
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.