Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Agátin recyklovník: Bubínek

Agátin recyklovník: Bubínek

Stáhněte si zdarma 15. 2. 2024 2 minuty
Tereza Kotilová
Přijde vám balíček z Agátina světa, a je vám líto krabici sešlapat a vyhodit do modrého kontejneru? My v Agátině světě taky fandíme užitečné recyklaci, a tak jsme si pro vás připravili Agátin recyklovník, v rámci kterého vám představíme tipy na další využití krabic od objednávky. Pojďte si společně s námi vyrobit originální bubínek, který jen tak někdo nemá.
Agátin Recyklovník: Bubínek

Bumtarata bumtarata bum bum bum...Koho by nevábily zvuky linoucí se z hudebního nástroje. Pojďte si s námi vyrobit originální bubínek, který jen tak někdo nemá, a to z papírové krabice od vaší objednávky z Agátina světa. Postup je jednoduchý. Vezměte si k ruce nůžky či nůž (s čím se vám bude pracovat lépe) a oblíbené barvičky, kterými můžete bubínku dodat jedinečnost. Potřebovat budete ještě špejli, provázek a dva korálky. Omrkněte náš obrázek, sestavte si recy dílo dle návodu a hrajte na domácí bubínek každý den.

Agátin Recyklovník: Bubínek


Pochlubte se nám i ostatním, jak se vám Agátin bubínek povedl! Připevněte nám fotku přímo na zeď do naší Agátiny hravé poradny na Facebooku. Těšíme se na vaše výtvory.
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.