Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Přijďte si vyzkoušet školní tašku do Agátina světa

Přijďte si vyzkoušet školní tašku do Agátina světa

Festivaly, akce, soutěže 27. 7. 2022 1 minuta
Tereza Kotilová
Máte doma malého školáka či budoucího prvňáčka a potřebujete pomoct s výběrem té pravé školní tašky, která mu bude na zádech perfektně sedět? Na srpen jsme si pro vás v Agátině světě připravili individuální zkoušení školních tašek přímo v našich prodejnách. Vyberte si tu svou nejbližší a přijďte nás navštívit. Budeme připraveni vám poradit.
Přijďte si vyzkoušet školní tašku do Agátina světa

Přijďte si vyzkoušet školní batoh či aktovku
v maximálním komfortu individuální péče Agátina světa. Tato jedinečná akce bude probíhat celý srpen ve všech našich prodejnách v Praze a v Brně. Ve vybraný den a čas pro vás budou připraveny ty nejvhodnější školní tašky, které splní nároky vaše i vašeho školáka.


Přijďte si vyzkoušet školní batoh do Agátina světa

V prodejně, jakou si sami vyberete skrze náš formulář, se vám budeme individuálně věnovat a společně najdeme tu nejlepší školní tašku pro vašeho školáka.Nezapomeňte, že na našem blogu najdete v rubrice tipy pro rodiče školáků spoustu užitečných rad a tipů, které vám s výběrem školního batohu mohou velice dobře pomoci.
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2500 Kč