Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Prázdniny ťukají na dveře, buďte připraveni

Prázdniny ťukají na dveře, buďte připraveni

Tipy pro výběr her a hraček 22. 6. 2015 1 minuta
Kristýna Křížová

Prohlédněte si email online ZDE.

Aktivní hračky | Dětská CD, CD- Romy | Dětské knihy | Dřevěné hračky | Knihy pro rodiče a pedagogy Kreativní hračky |  Magnetické hračky  Společenské hry Školní potřeby  


Milí rodiče a prarodiče,

prázdniny ťukají na dveře, proto jsem pro Vaše děti vybrali tipy na veselé hry, zajímavé knížky či praktické zdravé lahve, které se vám během léta budou hodit. Pomůžeme vám skládačkami či puzzle zabavit malé děti, pobavit se u zábavných her jak s dětmi od 4 let, tak i s většími školáky, naplánovat výlety za objevováním přírody či hradů a zámků...
Na všechny tyto tipy i na vše ostatní z naší nabídky můžete využít kupon na slevu 10% (zadejte do objednávky kód AM-15-NZ-0915, který je platný do 30. 6. 2015 pro objednávky v hodnotě nad 600 Kč).
Krásné dny Vám přeje

Vaše Agáta

SKLÁDÁME S NEJMENŠÍMI

Magnetické puzzle - Paví zahrada

Destička s puzzle-tvary "Slunce domova"

Dort s překvapením - 24 dilků

Dřevěné magnetické puzzle pro děti od 12 měsíců ve tvaru oblíbeného páva na zahradě. Puzzle jsou pro kluky i holky výborné na rozvoj manuální dovednosti.


Vaše cena:  499 Kč

Dřevěná destička - skládačka pro děti od 2 let. Oblíbená dětská hra, rozvíjející logiku. Úkolem dětí je poskládat tvary do správných otvorů. Každý tvar je navíc složen ze tří částí, které je potřeba logicky spojit.

Vaše cena: 296 Kč

Krásně ilustrované puzzle s překvapením. Ideální zábava pro děti od 3 let. Děti si sestaví obrázek a pod některými dílky najdou ještě schované překvapení.


Vaše cena: 450 Kč

HRY DO PRÁZDNINOVÉHO BATŮŽKU

Píp, píp - karetní hra

UNO karty

Rodinky

Dětská karetní hra, ideální pro děti od 5 do 9 let. Smích a zábava zaručena! Úkolem hráčů je za pomoci zvuků nebo pantomimy uhodnout, co je zobrazeno na kartě. Skvělá hra i pro menší děti, které ještě neumí číst.

Vaše cena: 355 Kč  

Karetní hra pro celou rodinu. Ať už prší nebo hřeje sluníčko, všude, kde máte UNO karty s sebou, tam se baví celá rodina! Můžete hrát ve dvojici nebo dokonce v týmech! UNO hra je rychlá, napínavá a zábavná pro všechny.

Vaše cena: 145 Kč

Hra Rodinky dětem ukazuje vývoj 8 druhů zvířat z české přírody od mláděte do dospělého zvířete. Krásně vybavená hra má několik variant hraní a je vhodná jako pro předškoláky, tak i děti do 10 let.

Vaše cena: 314 Kč

ZÁBAVNÉ HRY PRO CELOU RODINU

Tip Top Klap

Time's Up! Rodina

Párty Alias junior

Zábavná párty hra pro celou rodinu nebo partičku kamarádů. Karty s úkoly se střídají v rychlém sledu a vy si musíte pamatovat, jaké grimasy či zvuky předváděli spoluhráči před vámi. Pak vše bezchybně zopakujte a přidejte svůj zvuk či pohyb. 


Vaše cena: 230 Kč

Skvělá párty hra pro rodinu s dětmi od 8 let. Vaším úkolem je hádat slova na kartičkách. Vaši spoluhráči nejprve slovo mohou popsat celou větou. V druhém kole si již musí vystačit jen s jedním slovem a nakonec s pantomimou. Hra se vejde do každého letního zavazadla a určitě si ji užijete!

Vaše cena: 433 Kč

Zábavná párty hra pro nejmenší od 4 let s motivy pohádek. Tato interaktivní společenská hra rozvíjí fantazii, vyjadřovací schopnosti a slovní zásobu dětí. Hráči mají za úkol popisovat postavy a motivy z pohádek a jejich spoluhráči je pak musí uhodnout.


Vaše cena: 454 Kč

ATRAKTIVNÍ HRY PRO DĚTI OD 8 LET

Awalé

Port Royal

Sedm draků - karetní hra

Zajímavá hra původem z Afriky v designu upraveném pro děti. Děti mají za úkol vybírat pejskovi z kožichu blešky. Hra má zajímavý herní princip: kombinuje spolupráci i soupeření. Výborně zabaví pro dva hráče ve věku od 8 let.

Vaše cena: 299 Kč

Napínavá karetní hra, oblíbená zejména mezi kluky od 8 let a jejich tatínky. V přístavu Port Royal je pořádně živo a vy doufáte, že se vám podaří obchod vašeho života. Neriskujte však příliš, nikdy nevíte, kde narazíte na piráty!

Vaše cena: 260 Kč

Rychlá karetní hra plná zajímavých překvapení. V tajemném údolí uprostřed majestátných vysokých hor žije sedm draků. Každý hráč musí dokázat navázat sérii karet s barvou svého draka, ale přitom se u protihráčů neprozradit.

Vaše cena: 227 Kč

ZDRAVÁ LAHEV - NOVÁ KOLEKCE

Zdravá lahev 0,5 l - Záchranáři

Zdravá lahev 0,5 l - Příšerky

Zdravá lahev 0,7 l - Fashion

Krásná zdravá lahev pro kluky s obrázky záchranářských dopravních prostředků o objemu 0,5 litru je vyrobena z materiálu, který zabraňuje šíření plísní a různých nepříjemných pachů.

Vaše cena: 189 Kč

Modrá zdravá lahev s roztomilými příšerkami o objemu 0,5 litru bude ideálním společníkem pro kluky a holky nejen např. do školky, ale i na rodinný výlet či odpolední kroužek.

Vaše cena: 189 Kč

Dívčí zdravá lahev s "fashion" motivem o objemu 0,7 litru je stejně jako ostatní zdravé lahve vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů bez ftalátů, změkčovadel, těžkých kovů a Bisfenolu A.

Vaše cena: 189 Kč

TIPY NA ZAJÍMAVÉ KNÍŽKY

Co lidé dělají - Kolem světa

Mizící hmyzíci

Pohádky pro všední den

Seznamte se s neobvyklými povoláními: šerpy na Mount Everestu, královskými létajícími lékaři v Austrálii, policisty na kolečkových bruslích v Paříži, správcem parku v Yellowstonu v USA či hercem z Bollywoodu v Indii. Odklápěcí okénka dětem poodhalí spoustu zajímavostí.


Vaše cena: 272 Kč

Další krásná pohádka s bohatými ilustracemi Evy Chupíkové, která dětským čtenářům pootevře okénko do tajemného světa dobře známých drobných živočichů. Děti díky příběhu poznávají jejich vlastnosti a řeší jednoduché otázky připojené za každou kapitolou.

Vaše cena: 249 Kč

Nová knížka pohádek psaná podle pravidel genetické metody výuky čtení. Pohádky jsou psány velkými tiskacími písmeny a jsou řazeny od pohádek složených jen z jednoduchých jednoslabičných slov až po slova delší a složitější. Ideální knížka pro první čtenářské pokusy.

Vaše cena: 198 Kč

PRÁZDNINY S DĚTMI NA PLNÉ PECKY

Pecka pro děcka všecka - dovolená v přírodě - 3 - 6 let

Pecka pro děcka všecka - výlety na hrady a zámky - 7- 11 let

Pecka pro děcka všecka - dovolená v přírodě - 7 - 11 let

Balíček plný zábavy i poučení při společných rodinných chvílích, výletech a dovolených pro rodiny s dětmi od 3 do 6 let, zaměřený na poznávání přírody. Najdete v něm vše, co potřebujete k aktivně strávenému času – nápady, návody, úkoly, hry.

Vaše cena:  298 Kč

Balíček nabitý hrami, úkoly i poučením pro děti od 7 do 11 let, zaměřený na poznávání českých hradů a zámků. Najdete v něm všechno, co potřebujete k organizaci aktivně stráveného času s dětmi během dovolené.


Vaše cena: 298 Kč

Balíček zaměřený na poznávání přírody, plný her, úkolů i poučení pro děti od 7 do 11 let, Najdete v něm všechno, co potřebujete k organizaci aktivně stráveného času s dětmi během dovolené: úkoly pro děti i tipy pro rodiče, hry, samolepky...

Vaše cena: 298 Kč

JAK ZABAVIT DĚTI NA CESTÁCH

Nauč se barvy

Domalovánky na kartách – Na prázdninách

IQ Link

Velké zábavné kartičky pro děti od 3 do 6 let, s kterými se učení stane zábavou. Úkolem dětí je nalepit odpovídající barevnou samolepku na kartičku. Sada obsahuje 30 karet a 103 samolepek. Na každé kartě dítě řeší dva druhy úkolů. Samolepky lze odlepit a úkol později zopakovat.

Vaše cena:  195 Kč

Tato krabička plná prázdninové zábavy ukrátí dětem dlouhou chvíli během cestování. Obsahuje 50 oboustranných omyvatelných karet a stíratelný fix. Je třeba dokreslit letadlo, doplnit pasovou fotografii nebo vyznačit správnou cestu ke stanu.

Vaše cena: 181 Kč

Skvělá hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. 12 herních dílků zaujme celkem 36 políček. Vy je však musíte vměstnat na pouze 24 políček. Najdete vhodné kombinace kuliček a kroužků tak, aby se propojily a vešly se na plochu! Je to výzva pro všechny generace, ději i dospělé!

Vaše cena: 269 Kč

HAPE - barevný svět ekologických dřevěných hraček
Hračky HAPE jsou kombinací kvalitního materiálu, hezkého designu, snahy o přirozené vzdělání dětí hrou a ekologického přístupu k výrobě. Hračky Hape jsou navrhovány tak, aby se líbily dětem a zároveň byly šetrné k životnímu prostředí. Všechny hračky HAPE splňují nejpřísnější mezinárodní standardy pro kvalitu a bezpečnost. HAPE klade především důraz na bezpečnost svých produktů, a proto společnost provádí přísné kontroly již během vývoje produktů. Použité barvy jsou na bázi vody, netoxické a pro děti absolutně nezávadné.

Proč rodiče vybírají svým dětem školní batohy Topgal?
Batohy do školy zn. Topgal jsou pro děti - školáky výborné, o tom jistě není třeba polemizovat. Představíme vám důvody, proč je i přímo pro rodiče přínosné vybrat svým dětem batohy Topgal.

Jak se testuje kvalita školních aktovek
Ptáte se, jak si ověřit, že školní batoh nebo aktovka, která se líbí vám a vašemu školákovi, je kvalitní? Že vydrží několik let, abyste nemuseli brzy investovat do nové, a ochrání jeho rychle rostoucí záda? Podívejte se s námi na video z testování a na aktovky a batohy, které získaly ocenění projektu AGR - "Akce zdravá záda".

 
Nepřejete-li si dostávat zprávy z Agátina světa, zašlete email na adresu info@agatinsvet.cz
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-