Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Nová série Agáta TV 2021 - sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Model GRADE: absolutní novinka mezi školními taškami Hama Step by Step!

Model GRADE: absolutní novinka mezi školními taškami Hama Step by Step!

Tipy pro rodiče školáků 3. 6. 2020 2 minuty
Kateřina Hrubešová
Kolekce školních aktovek Step by Step je známá svojí nekompromisní kvalitou, pro kterou ji rádi rodičům doporučujeme. Ale některé děti upřednostňují školní batoh, takže rodiče museli sáhnout po jiné značce. Teď už ne! Společnost Hama přichází s absolutní novinkou - rozšiřuje kolekci Step by Step o školní batoh GRADE!

Školní batoh Hama Step by Step GRADE nadchne všechny malé školáky. Společnost Hama se drží svých osvědčených motivů jako jsou delfíni, třpytivý motýli, jednorožec, pavouk, fotbal či vesmírná raketa.

V čem je jedinečný model GRADE oproti ostatním modelům z kolekce Step by Step? Novou konstrukci. Možnost plynulého výškového nastavení ramenních popruhů pomocí otočného mechanismu uvnitř aktovky, zajišťuje dokonalé nastavení ramenních popruhů přímo na zádech dítěte. Model GRADE je vhodný nejen do školy, ale i pro sport a volný čas. Doporučujeme pro žáky 1. až 4. třídy ZŠ. Batohy GRADE mají nově prodlouženou záruku na 4 roky!

Společnost Hama chrání přírodu! Látka, která je použita na výrobu tohoto modelu, je vyrobena z recyklovatelných PET lahví. S batohem GRADE se nemusíte bát ani deště, protože je ošetřen voděodpudivou impregnací bez škodlivých látek


 

Vlastnosti modelu GRADE 

Velmi flexibilní, příjemný na nošení a ve sportovním designu - takový je model GRADE! Nová konstrukce EASY GROW dělá batoh jedinečný. Díky němu vydrží s dětmi i několik školních let.

Díky MAGIC MAGS a MAGIC MAGS FLASH nemusíte mít obavy, že vaše dítě batoh brzy omrzí. Jsou to obrázky či přívesky, které drží na batohu na dvou magnetických plochách ukrytých v batohu. Obrázek nebo přívěsek se zajistí pomocí sponky. Výměna je jednoduchá. Tento doplňěk dodá batohu "stále" dětský design, ale zároveň zůstává nadčasový. Kristýna, máma tří školních dětí a majitelka Agátina světa, dodává: "Z vlastních zkušeností mohu říci, že děti cool motivy doslova milují. Dopřát jim jejich oblíbený motiv je s těmito vyměnitelnými obrázky velmi snadné a cenově dostupné. K výběru je nejlepší rovnou vzít i děti, protože právě ony pak budou nosit batoh každý den na zádech." 

 

Pohled na batoh zepředu:
1. Vyměnitelné obrázky MAGIC MAGS
2. Rukojeť
3. Dva magnetické zámky
4. Dvě kapsy na lahev s pitím
5. Izolovaná přední kapsa na svačinu
6. Reflexní prvky
7. Stabilní dno aktovky ochrana proti vlhkosti a špíně

Pohled do batohu:
1. EASY GROW systém
2. Pásky pro připevnění pouzdra ve víku batohu
3. Hlavní kapsa
4. Stahovací šňůrka na hlavní kapse
5. Okénko pro jmenovku

Pohled na batoh zezadu:
1. Nastavitelné pásky na ramenním popruhu, slouží pro dokonalé přitažení batohu k zádům dítěte
2. EASY GROW systém
3. Háčky pro zavěšení konců ramenních popruhů
4. Ultra lehká, elastická, ergonomická zádová konstrukce ze sklolaminátu s vysokou prodyšností
5. Reflexní prvky
6. Odnímatelný, výškově nastavitelný hrudní popruh
7. Ergonomické, nastavitelné ramenní popruhy
8. Polstrovaný odnímatelný bederní pás pro optimální rozložení hmotnosti batohu


 

Co znamená EASY GROW systém?

Díky systému EASY GROW roste batoh s dítětem. Společnost Hama integrovala tento systém také u batohů coocazoo pro starší školáky - a velmi se osvědčil. Rodiče oceňují, že batoh vydrží několik školních sezón. Součástí nového modelu GRADE je proto právě tento unikátní systém! Batoh můžete rychle přizpůsobit velikosti vašeho dítěte. Tím je zajištěno ergonomické nošení od 1. do 4. ročníku.

Jak poznáte, že batoh sedí správně? Poslouží vám tři základní rady:
1. Je široký jako ramena dítěte
2. Přiléhá po celé ploše na záda
3. Končí nad sedací částí

Pokud vás zajímá více o tom, jak vybrat školní batoh nebo jak správně nosit školní batoh, navštivte náš blog Tipy pro rodiče školáků. Najdete zde mnoho zajímavých rad a informací, které usnadní život vám i vašemu školákovi.

 

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina se stará o Facebookovou stránku Agátina světa, je také autorkou mnoha článků na Agátině blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O své poznatky se dělí v pravidelných článcích, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2500 Kč