Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Grafomotorika pro předškoláky

Grafomotorika pro předškoláky

Stáhněte si zdarma 21. 6. 2016 1 minuta
Kristýna Křížová
Stáhněte svému předškolákovi hravé grafomotorické omalovánky školních batohů a připravte ho na vstup do školy.

Připravujte se s budoucím školákem či školačkou na vstup do školy vesele a barevně. Nestresujte se změnou, která vás čeká, a užijte si vymýšlení vzorů na školní tašku, která vašeho školáčka bude několik let každý den provázet. Stáhněte si naše dvě grafomotorické omalovánky:

grafomotorika pro předškoláky ke stažení zdarmagrafomotorické cvičení pro předškoláky zdarma

Proč jsou grafomotorická cvičení důležitá?

Hlavním cílem těchto cviků je uvolnit zápěstí a připravit ho tak na správný nácvik psaní v 1. třídě. Jakmile dítě nastoupí do školy, objeví se mnoho úkolů a oblastí, které bude muset zvládnout. Těžkopádné a pomalé psaní dětem hází klacky pod nohy: komplikuje jim učení a zbytečně vytváří stres jak ve třídě, tak i doma při plnění domácích úkolů.

Přitom rozcvičit zápěstí není vůbec složité. Pomohou vám grafomotorické omalovánky, při nichž si dítě ani nevšimne, že vlastně plní "úkol". Tyto cviky vám také dávají možnost naučit dítě správně držet tužku a příliš na ni netlačit. Omalovánky jsou hravé: můžete si je vytisknout opakovaně, užít si střídání barev a motivů a vytvářet tak svou pomyslnou kolekci školních batohů. Váš budoucí školáček si u toho ani nevšimne, že právě dělal něco s tak nesrozumitelným názvem jako "grafomotorické cvičení".

grafomotorické omalovánky zdarma ke staženíGrafomotorické omalovánky

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií zkoumají české i zahraniční značky, aby do Agátina světa zařadily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem mohou patřit do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2500 Kč