Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechte se provést
světem hraček

Cena:
Prodejny:
Příznaky:
Ekologický výrobek:
Počet hráčů:
Rozvíjí:
Typ hračky:
Určeno pro:
Věk:
Vyrobeno v Evropě:
Vymazat filtr
Potřebujete poradit?
Linda Hodková

Djeco: Didaktické hry a kreativní sady z Francie

Francouzská značka Djeco vyniká originálními didaktickými hrami a výjimečnými kreativními sadami. V nabídce dále nechybí třeba designové hudební nástroje, které udělají radost nejednomu talentovanému hudebníkovi.

A co teprve až vaše děti objeví herní světy plné napínavého dobrodružství. Kouzelný svět princezen a víl Djeco Tinyly si zamiluje každá holčička a Djeco Arty Toys Piráti a rytíři pro změnu nadchnou každého kluka. 

Výrobky Djeco výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Jsme si vědomi jedinečností a oblíbeností produktů této značky, a proto naši nabídku neustále rozšiřujeme o další novinky.

Značka Djeco byla založena již v 50. letech 20. století zakladatelkou Véronique Michel-Dalès, která se tehdy rozhodla hračky navrhovat a vyrábět sama v ateliéru na břehu řeky Seiny, kde firma sídlí dodnes. Zajímá vás, proč značka nese jméno Djeco? Údajně podle ještěrky gekko, která je vyobrazena v logu. V roce 1989 přebírá firmu syn Frédéric, který drží vysoké nároky na design a nápaditost hraček. Djeco pro své produkty vybírá kvalitní a odolné materiály z udržitelných sektorů (FSC) a v obalovém materiálu nenajdete žádný jednorázový plast. Firma exportuje produkty do celého světa, a tak volí možnosti dopravy, které zbytečně nezatěžují životní prostředí.

Agátin svět je přímým dovozcem výrobků značky Djeco do České republiky. V našem e-shopu a kamenných prodejnách najdete absolutně nejširší nabídku této značky v ČR, ze které si vybere opravdu každý.

Chci vědět víc

Agátiny nejoblíbenější didaktické a kreativní hračky

Zobrazuji 1 - 24 z 266
< 1 3 ... 12