Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Djeco Tinyly zatouží mít každá dívka!

Djeco Tinyly zatouží mít každá dívka!

Tipy pro výběr her a hraček 21. 11. 2020 2 minuty
Kateřina Hrubešová
Francouzská značka Djeco dbá na vysokou kvalitu a originalitu svých výrobků. Hračky a kreativní sady Djeco lze rozpoznat na první pohled částečně i díky praktických a velmi pěkně zpracovaných krabiček. Mají nejen krásný design, ale také podporují přirozený rozvoj dětí. Djeco přichází s novou kolekcí Tinyly. Svět roztomilých víl a princezen jsou díky poetické a nepředvídatelné představivosti ilustrátorky Virginie Brachetové opravdu kouzelné a holčičky si je zamilují.

 

Tinyly - ideální svět holčiček

Děti milují figurky! Hra s nimi je zábavná, děti si vytvářejí svůj svět plný fantazie. Vymýšlí příběhy, kterým věří. Djeco Tinyly je řada sběratelských figurek víl a princezen, které budou jistě velkým zážitkem pro vaše děti. Každá figurka má alespoň jeden doplněk, aby byla hra ještě zajímavější a dobrodružnější. V kolekci Tinyly si každá malá slečna najde svoji hrdinku. Ať už je to rocková hvězda Sidonie se svou věrnou kamarádkou harfou nebo něžná, okouzlující, pudrově růžová Elfe se sloníkem, uděláte s nimi radost vašim dětem.

Sběratelské figurky jsou ve stylových krabičkách a jsou ideálním dárkem pro holčičky od 4 do 9 let. Máte na výběr třináct možností a poté máte sadu víl a princezen kompletní.


 

Na cestách s Tinyly

Cestovat s dětmi, obzvláště s těmi menšími, často bývá velmi náročné. Děti se rychle nudí, potřebují spoustu věcí. Není to jen oblečení, potřebují si vzít s sebou celý svůj svět. Určitě znáte situaci, kdy se balíte na cesty a dohadujete se se svým dítětem, kolik autíček a panenek si smí sbalit do kufru na dovolenou. V očích malých dětí jsou hračky nepostradatelným kamarádem na cestách. Své o tom ví Značka Djeco, a proto do kolekce Tinyly vytvořila i kufříkové domečky. Kolekce Tinyly nabízí dva přenosné domečky. Můžete si vybrat kufřík ve tvaru mráčku nebo klasického domečku. Oba kufříkové domečky mají krásně vyzdobený interiér v pastelových barvách a nechybí doplněk v podobě víly nebo princezny s věrným kamarádem. Nechte děti rozvíjet fantazii a hrát si s okouzlujícími postavičkami i nábytkem. Drobné předměty také procvičují jemnou motoriku. Kufříkové domečky skrývají mnoho možností ke hraní a stačí ho jen zavřít a máte skvělou zábavu na csty, do čekárny k doktorovi nebo do restaurace. "Přenosné kufříky máme moc rádi, děti si s nimi dokáží hrát hodiny a ani nedutají. Večer, když je čas jít spát, kufřík s celým příslušenstvím zavřeme a uklidíme na své místo. To velmi oceňuji. Při další hře vysypou doplňky z kufříku a poskládají si znovu svůj svět podle své fantazie.", říká Kristýna, zakladatelka Agátina světa a máma tří dětí.


 

Jak se líbí figurky Tinyly našim ambasadorkám?

Ve spolupráci s našemi ambasadorkami jsme otestovali kufříkové domečky Tinyly. Co na ně říká oblíbená blogerka @barcusa? "Když jsme videla poprvě domeček a postavičky tinyly tak prvni co mě napadlo, to je přímo jak dělané pro nás😍. Je krásné zpracovány, barevný, panenky jsou dokonalé pro kazdou holčičku a na cesty kdy si malá vezme domeček s panenkou je to skvělý pomocník.", říká Bára.  Ambasadorka Lenka, mám 4 dětí, také vyzkoušela sběratelské figurky Tinyly a o své dojmy se podělila. "Panenky Tinyly jsou malé roztomilé figurky, které spolu se svým zvířecím kamarádem bude chtít mít doma každá holčička. Představují postavičky jak z reálného světa, tak světa plného fantazie a kouzel a díky nádherným ilustracím okamžitě zaujmou. Celou tuto sběratelskou edici završují domečky, cestovní kufříky a nekonečná hra tak může začít. Račte vstoupit do kouzelného světa panenek Tinyly.", říká blogerka @lenik_4.

Děkujeme blogerkám za krásné fotky a recenzi.

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-