Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Tip na dárek za vysvědčení: Kniha na prázdniny

Tip na dárek za vysvědčení: Kniha na prázdniny

Čteme s Agátou 23. 1. 2024 5 minut
Tereza Kotilová
Už jen pár dní zbývá do započetí prázdninových dobrodružství. Ale než prázdniny oficiálně odstartují, je potřeba aktuální pololetí zdárně zakončit. Jak jinak než vysvědčením. Den, kdy se předává onen papír plný známek je velkou událostí nejen pro děti, ale i rodiče samotné. "Co asi mé roztržité dítko přinese domů za známky?" Ať už budou na vysvědčení samé biče, nebo se tam zatoulala nějaká horší známka, dejte vašim dětem najevo, že oceňujete jejich snahu a motivujte je do dalších ročníků malou odměnou. Nevíte si rady? Co takhle knížku? Přinášíme vám knižní tipy na dárky za vysvědčení, které by mohly udělat vašim dětem radost a něčemu novému je zároveň přes prázdniny naučit.

Kniha za vysvědčení potěší

Co takhle podpořit děti ve vzdělávání i o prázdninách? Taková kniha za vysvědčení může být nepostradatelnou výbavou na prázdniny pro každého vášnivého čtenáře. Ať vyberete jakoukoliv knihu, každá přináší skrze poutavý příběh nekonečné dobrodružství i možnost zdokonalit se ve čtení a v dalším pololetí zazářit.
 
Kniha za vysvědčení potěší
 

Hola, hola, dobrodružství volá

Má vaše dítě rádo dobrodružné příběhy plné napětí? Pak vybírejte z naší nabídky dobrodružných knih, kde se zaručujeme za dobré a silné příběhy, kvalitní text a v případě řady knih i skvělé nadčasové ilustrace. Holky si určitě rády přečtou poutavý román, který také skrývá spoustu dobrodružství a nepředvídatelných scén.

Je čas zapsat si své zážitky do deníku

Zážitky z prázdnin je potřeba někam uložit, protože paměť přeci neslouží věčně. K tomu skvěle poslouží praktický zápisník, do kterého si děti mohou zapisovat své dny jeden po druhém a na konci prázdnin si vše znovu pročíst a zavzpomínat na příjemně strávený čas.

Pro zvídavé objevitele

Touží vaše děti po vzdělávání, tvoření nebo objevování každým dnem, ať jsou prázdniny, či nikoliv? Pak vybírejte mezi encyklopediemi, které přinesou odpovědi na zvídavé otázky a něco nového se v nich děti i naučí.

Tip na dárek za vysvědčení: Knížka o přírodě

Dále pak určitě očíhněte naučnou a zájmovou literaturu, která dětem rozšíří obzory o zajímavé informace nejen z přírody. A pokud máte doma šikulu, co stále něco tvoří, pak ho potěší nějaký originální kousek z návodů a příruček pro děti.


Chcete více knižní inspirace? Mrkněte se na Agátiny oblíbené knížky a vyberte knížku pro každou příležitost.

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.