Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog SmartGames – logické hry

SmartGames – logické hry

Pravidla her ke stažení 15. 1. 2023 2 minuty
Kristýna Křížová
Originální 3D logické hry pro celou rodinu.

Název hry: SmartGames - Cube Duel , originální název: CUBE DUEL, kód: SGM201
Popis: 3D logická hra pro 1 až 2 hráče od 10 let. Vyvažujte jednotlivé díly a přitom strategicky volte mezi útokem nebo obranou. Ale co je nejdůležitější, dostaňte svou barvu navrch! 
Pravidla ke stažení

Název hry: SmartGames - Draci ohniváci, originální název: DRAGON INFERNO, kód: SGM505
Popis: Tato logická hra je určena pro 2 hráče od 7 let prověří vaše strategické schopnosti. Vybudujte a ubraňte své království nebo shoříte v plamenech! Cílem hráčů je vybudovat největší království v dračím údolí. 
Pravidla ke stažení

Název hry: SmartGames - Skokani, originální název: Froggit, kód: SGM501.
Popis: Pomůžete své žabí rodince přeskákat přes rybník? Ale dávejte přitom dobrý pozor na rybu. Úkolem hráčů je převést své žáby přes rybník a zabránit protihráčům, aby udělali to samé.
Pravidla ke stažení

 

Název hry: SmartGames - Králíci zahradníci, originální název: GRABBIT, kód: SGM510
Popis: Králíci jsou hladoví a poskakují po zeleninové zahradě. Různé druhy zeleniny se zviditelní, když se králící podívají pod listy. Je ale třeba si zapamatovat, kde je která zelenina vysazena. Jinak vám zvířata, která žijí pod zemí vám zeleninu seberou. Pravidla ke stažení

Název hry: SmartGames - Tučňáci, přitulte se!, originální název: Penguins Huddle up, kód: SGM506
Popis: 3D logická hra pro 2 až 4 hráče od 6 let. Zvládnete jako první shromáždit své tučňáky, aby se navzájem zahřáli? A zároveň zabraňte svým protivníkům, aby udělali totéž. Hru vyhrává hráč, který jako první spojí celou rodinu tučňáků. Pravidla ke stažení

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií zkoumají české i zahraniční značky, aby do Agátina světa zařadily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem mohou patřit do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.