Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Agátiny dílničky: Brno

Agátiny dílničky: Brno

Festivaly, akce, soutěže 25. 9. 2023 5 minut
Tereza Kotilová
Je to tady! Opět startují vaše milované Agátiny dílničky na naší prodejně v Brně. Sledujte náš program na blogu, ať za námi můžete dorazit, užít si spoustu zábavy, vytvořit něco překrásného či si příjemně pohrát.

Agátiny dílničky

👀 Agátiny dílničky: O co jde? 🎨

Agátiny dílničky jsou zábavné kreativní bloky, které vyplníme společným tvořením. Tvoříme převážně z našich dostupných kreativních sad a využíváme naše výtvarné potřeby. Děti mají možnost naučit se nové výtvarné techniky, procvičit práci s nůžkami, lepidlem, pohrát si, zablbnout a určitě zapojit svou kreativní mysl. Na kreativních dílničkách tvoří primárně děti, ale rodiče na své děti dohlíží a dle potřeby pomáhají. Veškerá díla si pak odnáší domů na památku. Pro rodiče jde o inspiraci, jaké kreativní sady pořídit na domácí tvoření s dětmi.

Agátiny dílničky

🏠 Kde přesně budou Agátiny dílničky probíhat? 

Agátiny dílničky se konají v několika městech České republiky. Tady najdete informace o dílničkách v Brně.

  • Chcete raději navštívit Agátiny dílničky v Praze? 👉 Čtěte tady.
  • Zajímají vás Agátiny dílničky v Plzni? 👉 Čtěte tady.
  • Jsou pro vás nejblíže Agátiny dílničky v Hradci Králové? 👉 Čtěte tady.

Agátiny dílničky
 

🕙 Jak dlouho Agátiny dílničky trvají? 

V Brně jde o bloky trvající přibližně 1,5 hodiny. Podrobné informace o dnech a časech budeme průběžně zveřejňovat právě tady v článku a na našich sítích. 

👧 Pro jak staré děti jsou Agátiny dílničky vhodné? 

Program v Agátiných dílničkách chystáme pro děti ve věku 3-10 let.

💰 Budou Agátiny dílničky zdarma nebo za poplatek? 

Obě možnosti jsou vlastně správně. Vy si zakoupíte vstupenku, která vždy slouží pouze na jednu vybranou Agátinu dílničku. Avšak přímo na akci i posléze na e-shopu lze vstupenku využít v plné výši na nákup produktů dle vlastního výběru v minimální hodnotě 500 Kč, a to do měsíce od konání dílničky.
 
Agátiny dílničky

📜 PROGRAM 📜

Podzimní dílničky jsou u konce. Budeme se na vás těšit opět na jaře 2024. Sledujte nás a nic vám neuteče.Agátiny dílničky

Přečtěte si, prosím, podmínky účasti na Agátiných dílničkách. Jejich přečtením souhlasíte se všemi zmíněnými body. Pokud byste snad s něčím konkrétním nesouhlasili, postupujte dle posledního bodu. Děkujeme a těšíme se na vás!

👇 Neváhejte a tvořte i doma 👇

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.