Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Agátiny dílničky: Brno

Agátiny dílničky: Brno

Festivaly, akce, soutěže 12. 2. 2023 5 minut
Tereza Kotilová
Zdá se vám, že je zima už dlouhá? Pojďte si ji společně s námi zpříjemnit hezky v teple. Opět startují zábavné Agátiny dílničky v naší prodejně v Brně. Sledujte náš program na blogu, ať za námi můžete dorazit, užít si spoustu zábavy, vytvořit něco překrásného či si parádně pohrát.

Agátiny dílničky

👀 Agátiny dílničky: O co jde?

Agátiny dílničky jsou zábavné kreativní či hravé bloky, které vyplníme, podle toho zda je o dílničku, ateliér či deskohraní, společným tvořením či hraním. Děti mají možnost naučit se nové výtvarné techniky, procvičit práci s nůžkami, lepidlem, pohrát si, zablbnout a určitě zapojit svou kreativní mysl. Na kreativních dílničkách i v ateliérech tvoří primárně děti, ale rodiče na své děti dohlíží a dle potřeby pomáhají. Veškerá díla si pak odnášíte domů na památku. Stejně tak deskohraní vyžaduje asistenci rodičů. 

🎨 Agátina dílnička – Jednodušší a většinou dopolední tvoření pro menší děti. Časově vychází dílnička cca na 1 hodinu. Tvoříme převážně z našich dostupných kreativních sad a využíváme naše výtvarné potřeby. Výtvory si děti odnášejí domů. Pro rodiče jde o inspiraci, jaké kreativní sady pořídit na domácí tvoření s dětmi.

👩‍🎨 Agátin ateliér – Propracovanější a spíše odpolední tvoření pro starší děti. Časově vychází ateliér cca na 1,5 hodiny. K tvorbě kromě našich sad využíváme i další zajímavý materiál. Výtvory si děti odnášejí domů. Pro rodiče to může být inspirace na další domácí tvoření.

🎲 Deskohraní – Hraní her pro různé věkové kategorie cca na 1 hodinu, kdy každé deskohraní bude tematicky zaměřené. Děti si vyzkouší různé hry, ti nejmenší se s prvními hrami seznámí. Pro rodiče je to velká inspirace, jaké deskovky na doma pořídit.


Agátiny dílničky

🏠 Kde přesně budou Agátiny dílničky probíhat? 

Agátiny dílničky se konají v několika městech České republiky. Tady najdete informace o dílničkách v Brně.

  • Chcete raději navštívit Agátiny dílničky v Praze? 👉 Čtěte tady.
  • Zajímají vás Agátiny dílničky v Plzni? 👉 Čtěte tady.
  • Jsou pro vás nejblíže Agátiny dílničky v Hradci Králové? 👉 Čtěte tady.

Agátiny dílničky
 

🕙 Jak dlouho Agátiny dílničky trvají? 

Jde o dopolední či odpolední bloky trvající přibližně 1-1,5 hodiny. Podrobné informace o dnech a časech budeme průběžně zveřejňovat právě tady v článku a na našich sítích. 

👧 Pro jak staré děti jsou Agátiny dílničky vhodné? 

Program v Agátiných dílničkách chystáme pro děti cca od 2,5 let. Některé dílničky jsou spíše pro menší děti, jiné zase pro předškoláky i malé školáky. 

💰 Budou Agátiny dílničky zdarma nebo za poplatek? 

Obě možnosti jsou vlastně správně. Vy si zakoupíte vstupenku, která vždy slouží pouze na jednu vybranou Agátinu dílničku, ateliér či deskohraní. Avšak přímo na akci i posléze na e-shopu lze vstupenku využít v plné výši na nákup produktů dle vlastního výběru. 
 
Agátiny dílničky

📜 PROGRAM 📜

Vyberte si tu svou Agátinu dílničku, ateliér či deskohraní a zakupte si vstupenku včas, neboť místa jsou omezená. 

👉 Brno

Zimní Agátiny dílničky v Brně jsou pro tuto chvíli u konce. Děkujeme za vaši účast. O dalších termínech vás budeme informovat.

Agátiny dílničky

Přečtěte si, prosím, podmínky účasti na Agátiných dílničkách. Jejich přečtením souhlasíte se všemi zmíněnými body. Pokud byste snad s něčím konkrétním nesouhlasili, postupujte dle posledního bodu. Děkujeme a těšíme se na vás!

👇 Neváhejte a tvořte i doma 👇

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.