Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Topgal 2021 - pestré motivy od českého výrobce

Topgal 2021 - pestré motivy od českého výrobce

Tipy pro rodiče školáků 28. 3. 2021
Kateřina Hrubešová
Je to tak, nová kolekce školních batohů Topgal 2021 je tady a budoucí prvňáčci se mají na co těšit! Nevěříte, tak se přesvědčte na vlastní oči. A jaká je nová kolekce? Fukční, ale i originální jak svým designem, tak provedením. Kolekce batohů Topgal 2021 představuje jak pestré barvy, divoké vzory a motivy, tak i decentní kousky, takže si vybere každý školák či školačka. Topgal opět i letos přináší nový model, který je vhodný pro drobné prvňáčky. Čili se máte zase na co těšit. Pojďme se na novou kolekci Topgal 2021 podívat.

Na trhu se školními batohy najdete mnoho značek, které mají různou kvalitu a typ zpracování. Proč si tedy vybrat právě značku Topgal? 

 • český výrobce s tradicí
 • batohy se značkou Česká kvalita
 • moderní batohy v kvalitním provedením
 • použití nejkvalitnějších materiálů
 • praktické vnitřní uspořádání
 • bezpečnostní prvky
Budoucí prvňáčci se mohou těšit na 22 nových batohů - 11 pro holky a 11 pro kluky. "Designéři značky Topgal moc dobře vědí, že příliš dětské motivy se rychle okoukají a za pár měsíců se už vašim dětem líbit nemusí. Značka Topgal sleduje trh, jaké motivy jsou trendy pro nadcházející sezónu a jaké barvy budou tzv. in. Při výběru nových motivů vyhodnocuje také úspěšnost modelů loňské kolekce, které motivy fungovaly a z toho poté vznikají návrhy pro novou kolekci.", doplňuje Kristýna Křížová, máma tří dětí a majitelka Agátina světa. 

Kolekce 2021 nabízí nadčasové a trendy modely, které jsou nepřehlédnutelné stejně jako celá značka. Je nutno podotknout, že design není vše. Značka Topgal myslí v první řadě na konstrukci, na kterou jsou kladeny velmi vysoké nároky a prochází přísným testováním. Důležité je, aby se dítě cítilo pohodlně a zdravě rostlo. Dobrou či špatnou konstrukcí můžete ovlivnit život mnoha dětí. 
 

Co je nového v kolekci Topgal 2021?

Absolutní novinka - batoh BAZI

Novinkou v kolekci batohů pro 1. stupeň ZS je lehký batoh střihu BAZI, který má lisované záda. Vzhledem k jeho velikosti a zádové konstrukci jej můžeme doporučit pro drobné školáky. Značka Topgal přináší dva modely - pro dívky v červené barvě designu vodního melounu s chlupatým přívěskem a pro kluky s ozubenými koly, které jsou na látce i jako 3D ozdoby. 

 

Dvoukomorový batoh pojme všechno učení a dvě přední kapsy svačinku, penál a další drobnosti.Velmi oceňujeme dvě boční kapsy, které jsou ze síťoviny a na pruženku. Díky tomu se do kapsy vejde i široká láhev na pití. Batoh je vhodný pro 1. až 3. třídu.

Charakteristické prvky školního batohu BAZI:

 • malý střih - nízká váha 920 g!
 • dvoukomorový batoh s předními kapsami
 • 2 boční kapsy síťované na gumu
 • spousta reflexních prvků
 • nastavitelné ramenní popruhy a hrudní pás
 


Batohy Topgal pro dívky

Batohy mají základní barevné odstíny, převážně modré barvy, kterou skvěle doplňují růžové odstíny. Nepůsobí přeslazeně až kýčově, ba naopak velmi klidným a elegantní dojmem. Model ENDY patří mezi nejhezčí modely. Růžové kousky s papouškem a s koněm, kde se v přední kapse nachází malá průhledná kapsička se 4 obrázky koníků na výměnu. Velmi se nám líbí modely COCO a LYNN, které mají tmavý podklad s květinovým vzorem v růžových odstínech. Věříme, že mnoho dívek je bude nosit rádo a o to raději se jim do školy bude chodit.V kolekci si přijdou na své i školáci vyšších postav. Značka Topgal zvětšila vnitřní prostor u modelů CODA, LYNN, KIMI a NIKI. Letošním hitem je batoh KIMI s motivem zebry a plyšovým příveskem. Tento model nevyjde jen tak z módy a bude se i několik let líbit především dívkám, které mají rády zvířata.
 

Charakteristické prvky nových školních batohů:
 • ergonomicky tvarované záda
 • nadstandardní bezpečnostní reflexní prvky
 • extra odolné dno proti protržení
 • čtyři plastové nožky bránící poškození i převrácení
 • zátěr proti dešti
 • každý batoh má něco navíc – blikačky, přívěsky či třpytivé potisky.


Batohy Topgal pro chlapce

I chlapci mají z čeho vybírat. Mohou se těšit na krásné batohy v paletě barev od modré po zelenou. Výrazné barevné zipy dodávají batohům jedinečný vzhled. Stejně jako i dívčích batohů boduje v oblíbenosti model ENDY. Značka Topgal vyvinula dva kusy. Jeden s velkým hasičským autem a druhý s oblíbeným motivem Minecraft s kovovou psí známkou. Velmi se nám líbí modrý batoh COCO s malými příšerkami. Má navíc oproti batohu ENDY hliníkový rám a protiskluzový pás ve spodní části zad. Jeho váha je mírně na 1 kg a je opravdu moc povedený! Klučičí vášeň pro dinosaury je věčná a tak chválíme za model BEBE s motivem dinosaurů.Nechybí ani maskáčový model LYNN s kovovou psí známkou. Společně s modelem MIRA patří mezi nadčasové modely. Oba baatohy jsou dostatečně prostorné a vydrží klukům celý první stupeň základní školy. Modely NIKI a KIMI doporučujeme dětem, které se touží odlišit od ostatních dětí. Model NIKI pro milovníky grafitti a model KIMI s geomertrickými tvary.

 

Charakteristické prvky nových školních batohů:
 • ergonomicky tvarované záda
 • nadstandardní bezpečnostní reflexní prvky
 • extra odolné dno proti protržení
 • čtyři plastové nožky bránící poškození i převrácení
 • zátěr proti dešti
 • každý batoh má něco navíc – vojenské známky.

Design školního batohu můžete sladit barevně s penálem nebo dalším příslušenstvím 

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-