Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Tipy na praktické školní potřeby a pomůcky pro děti

Tipy na praktické školní potřeby a pomůcky pro děti

Tipy pro rodiče školáků 27. 8. 2023 5 minut
Tereza Kotilová
Jak vybrat školní batoh nebo aktovku, už víte. Teď je na čase vybavit děti těmi správnými školními potřebami a výukovými pomůckami. Neotálejte s výběrem a mějte na září vše perfektně nachystané, ať je nástup do nového školního roku hladký a bez stresu. Nevíte si rady? Pak si přečtěte naše tipy na praktickou školní výbavu, a budete rázem vědět, co pořídit.

Tipy na školní potřeby a pomůcky

Školní penály pro kluky i holky

Hlavní výbava každého malého i většího školáka na pět? Ano, je to P-E-N-Á-L! V naší nabídce najdete školní penály pro kluky i holky, jednopatrové i dvoupatrové, decentní i nepřehlédnutelné. Avšak vždy vyrobené z pevného materiálu a doplněné kvalitními zipy. Penály do školy jsou navrženy tak, aby se do nich vešlo vše, co dítě nezbytně potřebuje pro práci v hodinách. Největší zastoupení u nás mají penály české značky Topgal, ale najdete u nás i jiné oblíbené značky. Nabízíme i školní penály pro prvňáčky, které jsou již plně vybavené a přehledně uspořádané, čímž i vám odpadne práce nad sháněním všech jednotlivých komponentů. Stejně tak si u nás vyberou i větší školáci své designové studentské pouzdro.
 

Psací a kreslící potřeby

Stejně tak, jako jste řešili výběr vhodného školního batohu, který správně podpoří vývoj zad vašeho dítěte, neméně důležitý je výběr psacích potřeb. Malé děti se totiž často potýkají s nesprávným úchopem psacího pera. Ten je naštěstí možné eliminovat grafomotorickými cviky a výběrem ergonomicky tvarovaných psacích potřeb. Za nás můžeme jednoznačně doporučit rollery, tužky i propisky STABILO nebo plnící pera Faber-Castell. Nezapomeňte také penál obohatit o školní pomůcky od oblíbené značky Maped jako jsou pastelky, zvýrazňovače, pravítka, ořezávátka, gumy či nůžky.
 

 

Výtvarné pomůcky

Crrrr. Hodina výtvarné výchovy právě začíná. A aby se děti na této hodině pořádně vyřádily, musíte je nejprve dobře vybavit kvalitními výtvarnými pomůckami. Při výběru pastelek dávejte pozor, zda mají trojhranné tělo pro lepší úchop, případně jsou opatřeny zářezy pro jejich správné držení. Vodovky volte takové, které dobře kryjí. Chcete ochránit oblečení vašich dětí? Pořiďte jim velice praktickou zástěrku do výtvarné výchovy.
 
Školní potřeby - Výtvarné pomůcky


Svačinové boxy

Školní den bez svačiny? Nepředstavitelné! Svačinky jsou takové malé radosti vašich dětí mezi jednotlivými výukovými bloky. Měly by být vyvážené, plné vitamínů, ať to dětem o hodinách pořádně myslí, jsou soustředěné a mají energii na celý den. A co se týče kreativity, to už nechte klidně na nás. Hravý svačinový box s pěkným motivem bude vaše děti bavit den co den. Krabičky na svačiny v naší nabídce jsou nejen designové, ale mají praktické členění a jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů.

A každou svačinu je taky potřeba řádně zapít. Znáte ekologicky šetrné Zdravé lahve, ve kterých se nešíří plísně ani zápach? Navíc k těmto lahvím můžete v průběhu roku dokupovat potřebné příslušenství, jako třeba náhradní těsnění, zátku či krytku na lahev. Jak lahve, tak náhradní díly nabízíme v nejrůznějších motivech a barvách.

 

3 tipy na praktické školní doplňky od Agáty

Na závěr přinášíme 3 tipy na praktické školní doplňky, které pomohou vašemu dítěti chodit včas do školy i domů a mít vše perfektně uspořádané jak v hodině matematiky, tak na tělocviku.
  1. Pořiďte vašemu školákovi designové dětské hodinky, díky kterým se naučí perfektně poznávat čas a zároveň udělají na ruce velkou parádu.
  2. Další praktickou vychytávkou je kapsář na lavici, který zaručí dokonalý pořádek ve všech hodinách.
  3. V neposlední řadě sportovní vak na přezůvky i pro uložení oblečení a bot potřebných na tělocvik.

Chcete si ušetřit čas s nákupem školních potřeb a pomůcek? Využijte našich výhodných školních balíčků a máte nakoupeno raz dva!
 
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.