Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Nejvyšší čas pořídit: Školní potřeby a výtvarné pomůcky ve výhodných sadách

Nejvyšší čas pořídit: Školní potřeby a výtvarné pomůcky ve výhodných sadách

Tipy pro rodiče školáků 28. 8. 2023 3 minuty
Tereza Kotilová
Za pár dní odzvoní první hodina nového školního roku. Je už váš školák kompletně připraven? Pokud ne, je na čase to napravit a nenechávat nákup školních potřeb a pomůcek na poslední chvíli. Jelikož my samy, mámy, jsme již několik takových příprav chystaly, víme, kolik času to zabere. A tak jsme se rozhodly vám přípravu ulehčit a vytvořit pro vás kompletní balíčky školních a výtvarných potřeb. Stačí si jen vybrat ten nejvhodnější.
Nejvyšší čas pořídit: Školní potřeby a výtvarné pomůcky ve výhodných sadách
 
Vybírat můžete z výhodných balíčků školních potřeb pro kluky i holky, praváky i leváky. Nebo z praktických výtvarných balíčků pro školáky i pro ty úplně nejmenší.
 

Základní balíček školních potřeb

Základní balíček školních potřeb ideální pro nejmenší školáky, který obsahuje kvalitní vodovky pro děti včetně štětce z přírodních vláken. 3 kusy dřevěných lakovaných tužek o střední tvrdosti s ergonomickým trojhranným tělem pro pohodlné držení a s vysoce kvalitní tuhou. Souprava 12 kusů ergonomických pastelek oblíbené značky Maped s trojhranným tělem, měkkou odolnou tuhou a jasnými barvami. Nůžky pro začátečníky se zaoblenými špičkami a čepelemi z broušené nerezové oceli.
 

Výhodný balíček školních potřeb pro 3. – 5. třídu

Výhodný balíček základních školních potřeb pro děti od 3. do 5. třídy ZŠ. Sada obsahuje rýsovací potřeby s vysoce kvalitním značením. Ekonomické kovové kružítko s ergonomickým úchopem pro lepší držení. Dřevěné lakované tužky o střední tvrdosti s ergonomickým trojhranným tělem pro pohodlné držení a s vysoce kvalitní tuhou. Kvalitní pryž, která neobsahuje PVC. Plastové ořezávátko ve tvaru včely se zásobníkem na odpad. Soupravu ergonomických vodou roztíratelných pastelek oblíbené značky Maped, které obsahují i štětec.

Základní balíček školních potřeb Výhodný balíček školních potřeb pro 3. – 5. třídu
 

Balíček školních potřeb pro holky pravačky i kluky praváky

Výhodný balíček základních školních potřeb pro kluky praváky v modré barvě a holky pravačky v růžové barvě. Sada obsahuje ergonomicky tvarované pero pro praváka opatřené ploškami pro správnou oporu prstů. Pero je vhodné od 1. třídy již při přechodu z tužky na pero. Nůžky Griffix s ergonomicky tvarovanou rukojetí pro správné držení. Grafitová tužka, jejíž ergonomie je zcela přizpůsobená potřebám praváků. Kvalitní pryž, která neobsahuje PVC. Ergonomicky tvarované ořezávátko zcela přizpůsobené potřebám praváků. Je vhodné pro silné tužky a pastelky. Oboustranné pravítko s držadlem. Tyčinkové lepidlo Kores vhodné i pro děti.

BONUS ZDARMA k tomuto setu: Agátin textilní pytlík do ruky i na záda k dotvoření podle vlastní fantazie, buď ve variantě pro kluka s Matějem nebo pro holku s Agátou.
 

 

Balíček školních potřeb pro holky levačky i kluky leváky

Výhodný balíček základních školních potřeb pro kluky leváky v modré barvě a holky levačky v růžové barvě. Sada obsahuje ergonomicky tvarované pero pro leváka opatřené ploškami pro správnou oporu prstů. Pero je vhodné od 1. třídy již při přechodu z tužky na pero. Nůžky Griffix s ergonomicky tvarovanou rukojetí pro správné držení. Grafitová tužka, jejíž ergonomie je zcela přizpůsobená potřebám leváků. Kvalitní pryž, která neobsahuje PVC. Ergonomicky tvarované ořezávátko zcela přizpůsobené potřebám leváků. Je vhodné pro silné tužky a pastelky. Oboustranné pravítko s držadlem. Tyčinkové lepidlo Kores vhodné i pro děti.

BONUS ZDARMA k tomuto setu: Agátin textilní pytlík do ruky i na záda k dotvoření podle vlastní fantazie, buď ve variantě pro kluka s Matějem nebo pro holku s Agátou.
 

 

Výtvarné balíčky pro kluky i holky

Výhodný balíček základních školních výtvarných potřeb ve dvou různých provedeních – pro kluky v modré barvě a pro holky v růžové barvě. Sada obsahuje kvalitní vodovky s 12 krásně jasnými barvami a velice kvalitním štětcem z přírodních vláken. Temperové barvy v pevném plastovém pouzdře. Sadu 5 štětců Griffix různých velikostí s ergonomickým úchopem, které pokryjí nároky na jakoukoli kresbu. Maximálně stabilní plastový kelímek. Praktickou zástěrku do výtvarné výchovy, která se velice snadno udržuje a ochrání oblečení vašeho školáka před potřísněním barvami.

Akční výtvarné balíčky pro holky Akční výtvarné balíčky pro kluky
 

Výtvarné potřeby pro děti každého věku

Abychom udělali radost rodičům dětí všech věkových kategorií, tak jsme vytvořili nejen výhodné balíčky výtvarných potřeb pro školáky, ale také balíčky pro první seznámení s výtvarnými činnostmi pro naše nejmenší tvořivce.

Ve výtvarném balíčku pro děti od 2 let najdete sadu 8 barevných ergonomických pastelek a sadu 12 ergonomických voskovek ve tvaru kvítka pro děti již od 18 měsíců. Plastové ořezávátko ve tvaru včelky. Sadu 8 kvalitních omyvatelných fixů, které jsou dostatečně silné pro malé dětské ruce a barvy jsou krásně výrazné. Balení 4 kalíšků prstových barev s víčkem a motivy zvířátek.

V balíčku pro děti od 4 let najdete sadu oboustranných fixů, které jsou zároveň razítky. Soupravu 18 kusů bezdřevých pastelek. Sadu 160 samolepek se zvířátky a rostlinami. Veselé plastové ořezávátko ve tvaru včelky. Nůžky pro začátečníky.

V balíčku pro děti od 12 let najdete kvalitní dřevěné pastelky s inovativní extra měkkou tuhou. Soupravu 10 různobarevných linerů s trojhranným tělem a plastickým zdobením na úchopu pro pohodlnější držení. Praktický zápisník se 48 linkovanými stránkami a krásně ilustrovaným obalem. Lepicí washi páska s okouzlujícími ilustracemi zvířat v průhledném aplikátoru.


Vybrali jste pro vašeho školáka výhodný balíček školních potřeb či výtvarných pomůcek? Pokud je pro vás těžké vybírat tyto věci online, zastavte se za námi v jakékoliv naší kamenné prodejně, rádi vám s výběrem osobně poradíme.
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.