Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Satch: studentské batohy od německého výrobce Ergobag

Satch: studentské batohy od německého výrobce Ergobag

Tipy pro rodiče školáků 2. 8. 2020 2 minuty
Kateřina Hrubešová
Tvarově jednoduché, ergonomické, ekologické, kvalitní, promyšlené do posledního detailu - takové jsou školní batohy Satch od německého výrobce Ergobag! Školní batohy Satch kombinují inovativní ergonomický koncept vysokohorských batohů s důležitými prvky školních batohů, což z nich dělá skvělého společníka na cestách do školy i ze školy.

Kvalita batohů Satch od německého výrobce Ergobag

Značka Satch nabízí tradiční německou preciznost a kvalitu. Všechny používané materiály jsou vybírány s maximální pečlivostí a důsledností. Výrobce pravidelně kontroluje certifikace dodávaného materiálu na základě osobního kontaktu s dodavateli, kteří dokládají potvrzení a certifikáty nezávislých zkušebních institucí. Dodavatelé materiálů a popruhů pro batohy Satch jsou označení certifikátem bluesign®, který dokazuje, že použité suroviny jsou ekologické, nezávadné a že jsou zpracovávány s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí. Textilie a materiály použité na výrobu jsou vysoce odolné, stálé a nepromokavé.

Ergonomický batoh Satch roste se školáky

Funkční batohy Satch s unikátním ergonomickým efektem mají patentovaný koncept optimálního rozložení váhy na bedra, který zaručuje zdravý vývoj dětských zad a správného postavení páteře. Hlavním principem je napasování batohu na záda pomocí pánevního a hrudního popruhu, díky čemuž je značná část hmotnosti přenesena na pánev, jako nejstabilnější místo lidského těla. Tyto unikátní batohy disponují nastavitelným systémem zad, který si můžete upravovat podle výšky školáka a to od 140 cm až po 180 cm. Tím bederní pás bude přesně tam, kde má být. Školák se cítí příjemně a nehrozí mu případné komplikace z přetížení jako jsou špatný vývoj páteře nebo bolesti zad a hlavy.1. Pohodlné, anatomicky tvarované a dostatečně polstrované ramenní popruhy
2. Výškově nastavitelné hrudní popruhy
3. Tvarování: Ergonomická hliníková lišta
4. Odnímatelný bederní pás
5. Ergonomicky tvarované a prodyšné polstrování zad

Cena rostoucích batohů odpovídá kvalitě produktů. Náš výběr stojí za to! Prohlédněte si celou kolekci batohů Satch by Ergobag! Ve stejném designu můžete pořídit i školní penál.


 

Moderní a nadčasový design

Školní batohy Satch charakterizuje čistý nadčasový design a detailní zpracování s praktickými prvky, které zpříjemní každodenní nošení. Objem až 30 litrů a chytré vnitřní uspořádání nabízí dostatek prostoru pro všechny školní potřeby. Udržování přehlednosti a pořádku je snadné díky přehledným organizérům. Batoh má totiž dvě velké hlavní kapsy a přední kapsu s organizérem. Starší děti jistě ocení vnitřní kapsu na telefon s vývodem na sluchátka. Vyztužené dno s plastovými nožičkami na spodní části zajistí, že taška stabilně stojí.

Bezpečnost nadevše - to je Satch!

Nejvyšší bezpečnost zajišťují výrazné reflexní prvky, které jsou tvořeny unikátními mikroskopickými částečkami. Tyto reflexní prvky jsou prvotřídní kvality, odolávají počasí a UV záření. Díky reflexním prvkům je váš školák vidět ze všech stran za každých povětrnostních podmínek až 200 metrů.

 

 

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-