Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Odhalte to nejlepší z kolekce školních batohů Topgal 2017!

Odhalte to nejlepší z kolekce školních batohů Topgal 2017!

Tipy pro rodiče školáků 18. 6. 2017 3 minuty
Kristýna Křížová
Česká značka Topgal potvrzuje v nové kolekci své kvality: myslí i na ty nejmenší prvňáčky, dbá na zdravý vývoj zad a bezpečnost dětí a podporuje formování vlastního stylu. Podívejte se s námi na ty nejpovedenější kousky!

1. Školní aktovky pro nejdrobnější prvňáky

Letošní kolekce nabízí čtyři modely vyvinuté speciálně pro drobnější děti. Tyto aktovky mají co nejmenší velikost, přitom se však do nich vejde vše, co prvňáček potřebuje (desky formátu A4). Aktovka má zachované všechny nastavovací prvky na ramenních popruzích, takže vašemu dítěti bude dobře sedět. Uvnitř aktovky se skrývají kapsičky na drobnosti, láhev na pití školáček umístí do vnější boční kapsy atp. - aktovka není na praktických vychytávkách nijak ochuzena.

aktovka pro drobné prvňákyškolní taška topgal do první třídy

školní aktovka pro kluka do první třídyaktovka pro školáka

2. Lehounké školní batohy, které dlouho vydrží

Zdravý růst zad našich dětí ohrožuje váha školních pomůcek, kterou musí denně nosit na zádech. Přidejme k tomu svačinu, pití a třeba i vybavení na odpolední kroužky... Jedním z řešení pro ochranu zad dětí je tedy kvalitní a lehký školní batoh. V nabídce značky Topgal najdete batohy s váhou již od 840g, přičemž váha batohů pro větší děti nepřesahuje 1,16kg.

Kvalitní použité materiály zajišťují pevnost batohu. Školáci tyto batohy nosí běžně 3 roky (víme i o dětech, které batohy Topgal provázejí celých 5 let 1. stupně ZŠ).

lehký školní batoh pro holky

školní batoh pro klukabatoh do školy pro prvňáka

3. Chci svůj styl

Děti rychle rostou a mění se. Většinou ve 3. či 4. třídě se z malých školáčků stávají zkušení a samostatní školáci, kteří chtějí, aby i školní batoh odpovídal tomu, jaké pokroky udělali. Je vhodné pořídit jim větší školní batoh, který pojme nejen narůstající objem učiva, ale i vybavení na odpolední aktivity.

Tip pro vás: Vybírejte nový školní batoh s dětmi. U značky Topgal si můžete jako rodiče být jisti, že bude dobře chránit zdravý růst jejich zatěžovaných zad. Dejte dětem volnost ve výběru motivu a stylu batohu Topgal, aby mohly projevit svou klubající se osobnost: jemná, zasněná dívka, akční sportovec, budoucí vědec či vynálezce...

https://www.agatinsvet.cz/skolni-batoh-topgal-chi-844-i-violet

Bonusy pro rodiče školáků

  • ochrana zad dětí: kvalitní zádový systém, nastavitelné ramenní popruhy, hrudní pás a nízká váha
  • spolehlivost: testováno v ITC Zlín, 2 roky záruky, v případě problémů zapůjčení náhradního batohu
  • bezpečnost dětí: reflexní prvky ze všech stran batohu
  • praktické vychytávky: láhev s pitím vně batohu, vnitřní uzamykatelné kapsičky
  • doprava zdarma, možnost vyzkoušet batohy v 6 vlastních prodejnách

školní batohy pro holky Topgal 2017

batoh do školy pro kluka

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-