Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog NOVINKY pro nejmenší nejen na léto

NOVINKY pro nejmenší nejen na léto

Tipy pro výběr her a hraček 5. 8. 2022 2 minuty
Tereza Kotilová
Pojďte se podívat, jaké nové hračky přibyly v Agátině světě pro naše nejmenší. Mezi novinkami najdete hračky, které využijete v letních měsících u vody, v zimních pak doma ve vaně. Těšte se ale také na spoustu hraček, které budou vaše kojence a batolátka bavit a rozvíjet po celý rok.

NOVINKA: Senzorické lahve Petit Boum

Lilliputiens 

Belgickou značku Lilliputiens, která se stala oblíbenou díky svým krásným plyšovým hračkám s překvapením, u nás již dobře znáte a nemusíme ji představovat. Kromě nových členů Lilli rodiny, které jsme vám nedávno představili, přichází nyní značka s novinkami, kdy některé jistě oceníte i v letních měsících. V zimě pak najdou praktické využití při večerních koupačkách. Jde o plovoucí hračky v podobě známých tváří. Je vaším favorite dráček Joe nebo snad liška Alice? S prstovými loutkami si můžete ve vodě zahrát divadlo plné dobrodružství, neboť jde o loutky pirátské. Získají piráti svůj poklad, nebo je zakousne lstivý žralok? A svlažit se můžete praktickými kaučokovými konvičkami, které jdou taktéž využít k masáži dásniček. Navíc plavou, takže sloužit mohou i jako loďky. 

NOVINKA: Plovoucí hračka do vody Lilliputiens

Mimo hraček do vody přichází značka Lilliputiens s krásnými novými chrastítky či kousátky, které jsou vyrobené z přírodního kaučuku a některé mají opravdu neobvyklé tvary. Na výlet s těmi nejmenšími turisty či do první školičky můžete nyní pořídit i krásné plyšové batůžky

Petit Boum 

Petit Boum je u nás v Agátině světě úplnou novinkou. Jde o rodinnou firmu ze Španělska, která ručně vyrábí senzorické lahve a hmatové pytlíčky nejen pro nejmenší objevitele. Tyhle hračky totiž uchvátí i děti větší a troufáme si říct, že i vás dospělé. Nás totiž uchvátili. Senzorické lahve jsou různých druhů – zvukové, plovoucí či třeba špionské.. Jde o ideální pomůcky pro správný psychomotorický rozvoj sluchu, zraku a hmatu u dětí už od 3 měsíců. Co na tuhle novinku říkáte? Podělte se s námi o zkušenosti a fotky s lahvemi Petit Boum v naší facebooké skupině Agátina hravá poradna. Budeme rádi.

ELIS Design 

Stejně tak můžete úplně nově na Agátině světě vidět značku ELIS Design, kterou již možná znáte. Jedním z nejznámějších produktů je dřevěná montessori houpačka v duhových barvách, která je opravdu multifunkční – kromě toho, že se na ní dítě může pohoupat, z ní vytvoří tunel, most, prolézačku, sedačku, ohrádku, pult pro výdej zmrzliny, silnici pro kolonu aut, či třeba jeviště pro své maňáskové divadlo. Stačí být kreativní a naplno se oddat hře. Možná vás dítě ještě překvapí, jaké využití s touto houpačkou najde. 

NOVINKA: Multifunkční montessori houpačka ELIS Design

Chcete další novinky? 

Za zmínku dalších novinek ještě určitě stojí ty od značky Djeco, která přichází ve své edukativní řadě Eduludo s novinkami pro ty nejmenší. Najdete ji pod označením Eduludo Primo Ludo. Tyto zábavné mini hry si zahrají děti už od cca 2,5 let a naučí se v nich zábavnou formou poznávat tvary či barvy. 

Zajímá vás více? Pak si můžete v Agátině světě chytře vyfiltrovat přesně to, co vás zajímá. Pokud hledáte novinky pro kojence a batolata, stačí navštívit příslušnou kategorii podle věku a ve filtraci si zaškrtnout právě novinky či další požadavky, které jsou pro vás důležité. Věříme, že si vyberete, protože naše nabídka je široká a pravidelně ji rozšiřujeme. Pokud byste s výběrem potřebovali poradit, neváhejte se s námi spojit třeba přes sociální sítě

👇 Co si přečíst dál? 👇

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2500 Kč