Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Lilliputiens: Vyrobeno s pečlivostí a láskou

Lilliputiens: Vyrobeno s pečlivostí a láskou

Tipy pro výběr her a hraček 11. 2. 2020 2 minuty
Kateřina Hrubešová
Za belgickou značkou Lilliputiens stojí tým kreativních maminek, které se rozhodly spojit síly a udělat ze svého koníčka podnikatelský plán. I když jejich cesta nebyla snadná, z jejich roztomilých textilních hraček se stal fenomén. Jsou populární nejen ve světě, ale také v České republice.
Lilliputiens: Vyrobeno s pečlivostí a láskou
 

Lilliputiens - šest kreativních duší


Příběh Lilliputiens začíná obdobně jako ten náš. Dvě kamarádky, maminky s kreativní duší, postrádaly pro své děti měkké, kvalitní a bezpečné hračky. Právě to je přinutilo, aby se zamyslely nad možností vytvořit vlastní značky, kterou by nabídly ostatním maminkám. Od svého začátku v roce 1995 se značka rozrostla o další čtyři členy rodiny Lilliputiens. S láskou vyrábějí originální textilní hračky, které se vyznačují nápaditým designem, příjemným materiálem a především bezpečností.


 

Proč vybrat textilní hračky od Lilliputiens?

Není snadné vybrat hračku, kterou si dítě okamžitě zamiluje. Určitě to znáte. Koupíte hračku, ale brzo skončí někde v koutě bez povšimnutí. Kreativní tým Lilliputiens přenesl své dětské sny do krásných hraček, které rozvíjí dětem fantazii až do vesmíru.  Vyznačují krásným designem, příjemným materiálem a hlavně: přitahují děti jako magnet! Z textilních hraček Lilliputiens máme radost všichni: designéři, prodejci, rodiče a - především děti.
 

Textilní hračky
Kreativní ženy Od narození Hračka, která uklidňuje
didaktické, podporují všechny smysly.  Stačí se k ní přitulit a hned si ji dítě zamiluje. Snadno se udržují v čistotě díky praní. 
úsilí dvou ambiciózních maminek, které svou kreativitu nasměřovaly k dětem. Vyrobeno s láskou. jsou bezpečné. Testovány nezávislými externími laboratořemi a splňují všechny evropské a mezinárodní normy kvality.  Vyrobeny z příjemných materiálů. Poskytují teplo a pocit bezpečí při mazlení, mají pro děti uklidňující efekt.
 
Lilliputiens: Vyrobeno s pečlivostí a láskou
 

Příběh v každé hračce

Značka Lilliputiens vytvořila pohádkový svět, ve kterém má každá látková hračka svůj vlastní příběh: vychytralá a okouzlující liška Alice, nádherný jednorožec Louise, veselý nemotora slon Albert, stále usměvavý a trochu neohrabaný pes Jef, odvážný a značně sebejistý lemur Georges, roztomilé a hodné miminko Anais a další. 


Roztomilé postavičky ve veselých barvách jsou příjemné na dotek, ukrývají v sobě velké množství aktivit ke zkoumání a pomáhají rozvíjet se nejpřirozenější cestou - hrou. Stimulují kreativitu, motorické dovednosti, napodobování rolí a mnoho další. Nechte děti objevovat svět kolem sebe hravým a výchovným způsobem.
 
Lilliputiens: Vyrobeno s pečlivostí a láskou
Tip: Chcete dozvědět více o tom, jak se tvoří hračky Lilliputiens? Podívejte se na rozhovor s ředitelkou Catherine Van Crombrugge.

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina se stará o Facebookovou stránku Agátina světa, je také autorkou mnoha článků na Agátině blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O své poznatky se dělí v pravidelných článcích, které jsou součástí našich newsletterů.