Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Představujeme nové členy rodiny Lilliputiens

Představujeme nové členy rodiny Lilliputiens

Tipy pro výběr her a hraček 15. 9. 2023 3 minuty
Tereza Kotilová
Kdo z vás netrpělivě vyhlížel další novinky od značky Lilliputiens, tak se právě dočkal. Plyšová rodina mezi sebe vítá dva nové členy. Pojďte se s nimi seznámit.

Představujeme nové členy rodiny Lilliputiens

Srnečka Stella

Ahoj, já jsem srnečka Stella a mým cílem je povzbudit každého, kdo to potřebuje, co nejlépe to umím. Narodila jsem se v začarovaném lese, kam se velmi často vracím dobít baterky, abych mohla od rána rozdávat pozitivní náladu a energii. Kdybych si měla vybrat jediné slovo, které mě charakterizuje, byla by to „duha“. Duha je totiž jasným symbolem toho, že i když se něco pokazí, může z toho vzniknout něco krásného. Jsem prostě nenapravitelná optimistka.


 

Dráček Joe

Ahoj, já jsem dráček Joe alias kouzelník. Vyrostl jsem v začarovaném lese, kde mě můj dědeček učil magii. Pokud bych se měl charakterizovat jedním slovem, bylo by to „avokádo“. To proto, že jsem zelený, baculatý a chutný. Kromě toho je jídlo i mou druhou vášní. Rána mám trochu pomalejší, žádná rozcvička a okamžitý nával energie, jako to má Stella. Já musím pěkně pozvolna vstát a začít den dobrou, a hlavně velkou snídaní. To jsem prostě já – velký jedlík Joe.


Tak jak se vám líbí nové posily týmu Lilliputiens? Nadchla vás více Stella nebo Joe?

Novinky Lilliputiens - srnečka Stella a dráček Joe
 

Další NOVINKY z dílny Lilliputiens

Firma Lilliputiens má opravdu širokou nabídku překrásných hraček pro naše nejmenší. Je opravdu na co koukat a co pořizovat. Mezi posledními novinkami najdete třeba parádní spací pytel s dekou v jednom, také plyšové kuželky v překrásném designu, dřevěný tahací vozík s aktivitami nebo třeba plyšové batůžky.

NOVINKA Lilliputiens

Podívejte se na všechny novinky této překrásné zimní kolekce a přesvědčte se sami, že je opravdu nádherná.


 

O značce Lilliputiens

Za belgickou firmou Lilliputiens stojí dvě ambiciózní maminky, které toužily své dětské sny přenést do světa hraček, a tak v roce 1995 zakládají společnost vyrábějící textilní hračky s překvapením. Hračky Lilliputiens ukrývají zábavné prvky, které vzbuzují zájem dětí a pomáhají jim rozvíjet se nejpřirozenější cestou – hrou. Vždyť právě zvídavost je největší hnací silou dítěte.

Firma Lilliputiens již dokázala vytvořit celý pohádkový svět, kde má každá látková hračka svůj vlastní příběh. Můžete si být jisti, že všechny jejich produkty splňují evropské a mezinárodní normy kvality.

Udělejte radost svému dítěti kvalitní hračkou, která nabízí kromě zábavy také vzdělávací a estetickou hodnotu. Hračky Lilliputiens rozvíjejí představivost a motoriku malých dětí a umožňují jim objevovat svět kolem sebe hravým způsobem. 
 
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.