Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Nejvyšší kvalita a nápaditost - to jsou švédské vláčkodráhy Brio

Nejvyšší kvalita a nápaditost - to jsou švédské vláčkodráhy Brio

Tipy pro výběr her a hraček 2. 6. 2014 2 minuty
Kristýna Křížová
Čistý a jednoduchý design základních prvků, doplněný precizní výrobou, neotřelými nápady a spoustou inovací - to vše jsou charakteristiky, pro které máme všichni skandinávské firmy tak rádi. Švédský výrobce dřevěných vláčků, Brio, je toho skvělým příkladem. Agátin svět vám navíc nabízí kompletní sortiment této značky.
Dřevěné kolejničky Brio se vyrábějí z kontrolovaného bukového dřeva z trvale udržitelných lesů, které se táhnou od Skandinávie po severní Balkán. Bukové dřevo je vyjímečně pevné a neláme se, což je důležité pro bezpečné hraní vašich dětí. Tradiční tvar kolejí Brio nově doplňuje o variantu kolejí modernějšího vzhledu (tzv. monorail koleje). Liší se od klasických kolejí tím, že nemají bočnice, jsou však se všemi klasickými kolejemi Brio (i s jinými značkami) plně kompatibilní. Díky nim se mohou chlapečci řídit i ty nejmodernější vlaky či metra.

  Vláčkodráha Brio akceDřevěná vláčkodráha Brio

Brio navrhuje své vláčkodráhy tak, aby co nejvíce podporovaly dětskou fantazii. Proto najdete v sadách vláčkodrah i postavičky, zvířátka a další doplňky. Proto také Brio připravilo řadu doplňkových staveb (mosty, tunely, závory...) či některé moderní dopravní prostředky (metro, letadlo) z prvotřídního plastu. Použitý materiál je samozřejmě pro děti zcela bezpečný. Díky kombinaci dřeva a plastu se děti mohou těšit z vláčkodráhy se spoustou vychytávek, které by čistě dřevěná dráha nemohla nabídnout, např. depo s rolovacími vraty, otáčecí nákladní jeřáb, nádraží se zvuky a světly apod.

Hra s mašinkami, které mají mnoho funkcí, umožňuje dětem plně rozvinout svou fantazii: náklad na vagóncích lze skutečně vyložit a naložit, cisterny se otáčejí, výtahy sjíždějí a vyjíždějí, mašinka v tunelu svít a nádraží hlásí příjezd vlaku... Příběhy se mohou začít rozvíjet, do světa vláčků Brio se vejde celý dětský svět!

 Dřevěné vláčkodráhy Brio Vláčky Brio

Tipy pro rodiče:
  • dřevěné vláčkodráhy Brio se skvěle kombinují s řadou drobných figurek, které mají všechny děti běžně doma.
  • některé sady vláčkodrah Brio obsahují i napojené dřevěné silnice. Ty jsou také kombinovatelné s jinými značkami silnic (např. Bigjigs). Využijte i jiná samostatná autíčka, která má vaše dítě doma, a rozšiřte jeho herní svět kombinací vláčků a aut.
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 1000,-