Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Nová série Agáta TV 2021 - sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Maped: Výtvarné a kreativní potřeby pro školáky i ty nejmenší

Maped: Výtvarné a kreativní potřeby pro školáky i ty nejmenší

Rozvíjíme předškoláky 10. 7. 2021 4 minuty
Tereza Kotilová
Pojďte se s námi podívat, co vše si u nás můžete pořídit od oblíbené francouzské značky Maped, která je známá pro své kvalitní výtvarné a kreativní potřeby pro děti různého věku, a to i pro ty nejmenší.

O značce Maped

Francouzská firma Maped je celosvětově známá výrobou kvalitních výtvarných potřeb pro děti, které se věnuje již přes 70 let. Tato rodinná firma původně v roce 1947 začínala s výrobou kružítek. V roce 1996 svůj sortiment rozšířila o výtvarné a školní potřeby, které vynikají svou dlouhou životností doteď.
Sada Maped Creativ - Board Station Výtvarný kufřík na cesty
 

Prstové barvy pro nejmenší kreativce

V sortimentu značky Maped naleznete výtvarné a kreativní potřeby pro děti různého věku. Své si zde najdou i úplně nejmenší kreativci už od 2 let, a to třeba v podobě prstových barev. Barvičky jsou uschovány v malém kufříku, který si děti dokážou samy jednoduše otevřít. Souprava obsahuje vše potřebné k malování prsty – 3 barvy v tubě pro malování, 4 kreativní pracovní listy, 2 sady samolepek a 1 textilní podložka. Podívejte se sami, jak je to jednoduché a zábavné:
 


Vymodelujte si svůj svět! V nabídce pro nejmenší má značka Maped třeba právě modelovací set, který obsahuje 3 barevné modelovací hmoty, 3 oboustranné barevné předlohy a sadu příslušenství. Nebo se snad chystáte na cesty? I pro vás máme řešení. Zkuste s sebou vzít velice praktický a skladný výtvarný kufřík, který obsahuje vše potřebné pro malování a tvoření.
 

 

Výtvarné pomůcky Maped pro školáky

Značka Maped ve svém sortimentu nabízí opravdu vše i pro vašeho zapáleného školáka či budoucího prvňáčka. Mrkněte se na permanentní popisovače, barevné křídy nebo nejrůznější dětské nůžky pro ty nejmenší a neohrabané ručičky, také tu najdete kružítka či pravítka do hodin geometrie a další pomůcky vhodné nejen do školy.

Pastelky a jiné barvičky

Nejsou pastelky jako pastelky. U nás najdete trojhranné ergonomické pastelky Maped, s měkkou odolnou tuhou a s jasnými barvami. Pastelky jsou navíc odolné vůči běžným nárazům. Vybírat můžete z několika sestav různého množství a barev.

Dalšími zajímavými kousky v psacích potřebách pro děti jsou fixy s vypratelným a omyvatelným inkoustem, vodou roztíratelné akvarelové pastelky či olejové pastely s perfektním krytím barev. Se značkou Maped si můžete být jistí, že vybavíte penál i kufřík na výtvarku vašeho školáka zcela kompletně a kvalitně.


Věděli jste, že značka Maped vyrábí i lahve na pití z nerezové oceli a svačinové boxy ze zdravotně nezávadného polypropylenu a polyethylenu? Vše navíc v příjemně ladících barevných tónech.
 

Můžete si být jistí, že výrobky Maped se postarají o skvělou zábavu vám i vašim dětem a vybaví vaše děti kompletně pro školní dny. Tak neváhejte a vybírejte.

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2500 Kč