Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Kolekce školních batohů Topgal 2018 pro 2. stupeň ZŠ a středoškoláky

Kolekce školních batohů Topgal 2018 pro 2. stupeň ZŠ a středoškoláky

Tipy pro rodiče školáků 20. 5. 2018 2 minuty
Kristýna Křížová
Na školní batohy pro nejmenší školní děti se dnes klade velký důraz: bezpečnost, ochrana zad, nízká váha apod. Každý rodič, jehož dítě dospělo do 5. nebo vyšší třídy, však jistě potvrdí, že tyto parametry jsou neméně důležité i u větších dětí. Vždyť největší růstový skok děti čeká na 2. stupni ZŠ, kdy však již také koketují s nesprávným, ale více "cool" nošením batohu na jednom rameni, nosí spoustu těžkých věcí a vracejí se sami nočním městem domů. Jsme rádi, že česká společnost Topgal vnímá potřeby těchto větších dětí a pomáhá nám, rodičům, je chránit.
Kolekce školních batohů Topgal Street Hit pro náctileté nabízí lehké batohy (váha v průměru 1,1 kg), které jsou však velmi pevné a odolné. Pro bezpečnost Vašich dětí při návratu ze školy či odpoledních kroužků jsou batohy vybaveny reflexními prvky.


Velkou pozornost věnuje Topgal také rychle rostoucím zádům puberťáků. Záda těchto školních batohů jsou dostatečně pevná a polstrovaná, ramenní popruhy široké, aby se nezařezávaly, a nastavitelné. Batohy také mají hrudní popruh, díky které lze rozložit zátěž na zádech tak, aby se děti zbytečně nehrbily.

Školní batoh pro větší školáky a středoškoláky však musí také odpovídat jejim měnícím se potřebám a vkusu. Na výběru motivů a barev pro novou kolekci Topgal Street Hit se proto také tito mladí lidé podíleli. Doporučili mj. Topgalu upravit tvary kapes a zakomponovat do batohů zadní kapsu na notebook či tablet.

Kolekce studentských batohů 2018 přinesla nový střih dvoukomorových batohů a také originální model RUBI se dvěma komorami a dvěma předními kapsami. "Tyto batohy jsou velmi praktické. Splňují všechny parametry správného a zdravého školního batohu, ale navíc díky svému designu a střihu dobře poslouží i jako batoh pro volný čas.", říká Kristýna

Studentské batohy mají i letos tyto charakteristické prvky:

  • široké a pohodlné nastavitelné ramenní popruhy s hrudní sponou
  • polstrovanou kapsu na notebook o maximální velikosti 15,4‘‘
  • zádový systém s tvarovanou výztuhou
  • kapsu na lahev s utahovacím poutkem pro její zajištění
  • bezpečnostní reflexní prvky
Využijte toho, že i studentské batohy Topgal zasíláme bez účtování poštovného nebo si je přijďte vybrat a vyzkoušet do některé z našich prodejen.

Ostatní modely batohů Topgal z kolekce HIT najdete ZDE.
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 3000,-