Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Inspirace přírodou - to je kolekce Topgal 2018!

Inspirace přírodou - to je kolekce Topgal 2018!

Tipy pro rodiče školáků 18. 6. 2018 3 minuty
Kateřina Hrubešová
Školní batohy Topgal se těší oblibě u nás i v zahraničí. Málokdo ví, že tato úspěšná značka pochází z moravského Šternberka. Topgal přichází na trh každý rok s novou kolekcí a musíme říci, že rok od roku jsou originálnější a propracovanější.

Kolekci školních batohů Topgal 2018 zdobí květinové vzory, zvířata a příroda. Nová kolekce naplno odráží aktuální módní i funkční trendy, přičemž vždy zachovává nadčasovost a precizní zpracování. V kolekci jsou jak potištěné batohy s odvážnějšími barevnými motivy pro mladší školáky, tak i batohy decentnější grafikou pro starší školáky.

Za originálním designem batohů Topgal stojí designerka Tereza Matoušová, která čerpá inspiraci z mnoha oblastí. Vybírá si to nejlepší z módy a přírody a snaží se najít takové motivy, které jsou atraktivní pro děti a zároveň se svým zpracováním odlišují od konkurenčních batohů. Kvalita zpracování, funkčnost, skvělý design a nejmodernější technologické postupy výroby dávají školním batohům Topgal jistotu, na kterou se můžete spolehnout. 

 

Kolekce CHILLI pro malé školáky

Nová kolekce CHILLI 2018 je určena pro školáky na 1. stupeň ZŠ. Topgal věnoval této kolekci maximální péči. Vychází nejen ze svých dlouholetých zkušeností, ale také si nechal poradit od prvňáčků, předškoláků a rodičů. Velký důraz byl kladen na kvalitu použitých materiálů a rozvržení komor a kapes. Praktické řešení kapes pomůže malým školákům s uložením všech pomůcek na přesné místo, což ocení i rodiče. Novinkou v kolekci jsou například metalické tisky nebo rozšířená nabídka batohů s vyměnitelnými motivy na přední kapse. "Věříme, že každé dítě si vybere svůj motiv, který se mu líbí nejvíce.", říká Kristýna.

Společným znakem všech kolekcí je především kvalita a funkčnost. Školní batohy mají tyto charakteristické prvky: 

  • ergonomicky tvarovaný systém zad
  • bezpečnostní reflexní prvky
  • extra odolné dno proti protržení
  • čtyři plastové nožky bránící poškození i převrácení
  • zajištění konců ramenních popruhů za pomoci magnetů

Batohy pro starší školáky

Nabídka batohů pro školáky na druhém stupni ZŠ, ale i středoškoláky a vysokoškoláky! Kolekce 2018 má zcela nový střih dvoukomorových batohů a nový střih modelu RUBI s dvěma komorami a dvěma předními kapsami. Všechny modely jsou dostání v chlapeckém i dívčím provedení. Děvčata se mohou těšit na překrásné květinové vzory nebo decentnější batohy s černým a růžovým podkladem. "Studentské batohy poslouží nejen na každodenní cestu do školy, ale vzhledem k jejich objemu je můžete používat i na volnočasové aktivity nebo do kroužků.", říká Kristýna

Studentské batohy mají i letos tyto charakteristické prvky:

  • široké a pohodlné nastavitelné ramenní popruhy s hrudní sponou
  • polstrovanou kapsu na notebook o maximální velikosti 15,4‘‘
  • zádový systém s tvarovanou výztuhou
  • kapsu na lahev s utahovacím poutkem pro její zajištění
  • bezpečnostní reflexní prvky

 

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-