Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Brio Builder - dokonalé dřevěné montážní stavebnice

Brio Builder - dokonalé dřevěné montážní stavebnice

Tipy pro výběr her a hraček 10. 9. 2014 3 minuty
Kristýna Křížová
Při výběru hraček a stavebnic pro děti je třeba být náročný. Není proč dávat svým dětem stavebnici, která se brzy rozbije, jejíž dílky do sebe nezapadají nebo třeba naopak nejdou rozdělat. Stavebnice, ze které děti postaví jen jednu věc a která dál neumožňuje rozvíjet fantazii, nestojí za nic. Hledáte-li pro děti konstrukční, montážní stavebnici ze dřeva, na kterou se můžete spolehnout, vyberte švédskou značku Brio, která je mj. dodavatelem hraček pro švédskou královskou rodinu. Není přeci žádný důvod, proč by vaše děti neměly mít stejně kvalitní hračky, jako švédská princátka...

Dřevěná montážní stavebnice Brio BuilderKonstrukční dřevěná stavebnice Brio BuilderMontážní sada Brio Builder

Brio Builder - bezpečnost, kvalita, fantazie a rozvoj pro vaše děti

Švédská firma Brio, existující již více než 130 let, vždy sázela na kvalitu materiálů, provedení i nápaditost a důvtip - zkrátka na to, čím se obvykle odlišují skandinávští výrobci od zbytku světa. Dřevěné konstrukční stavebnice řady Brio Builder jsou vyrobeny ze dvou materiálů:
  • dřevo: Brio používá výhradně bukové dřevo, které je tvrdé, pevné a neláme se. Jednotlivé díly jsou perfektně ohlazené, a tedy zcela bezpečné. Veškeré bukové dřevo, které firma Brio používá k výrobě svých hraček, pochází výhradně z evropských lesů, které mají certifikaci FSC - jsou obnovitelné a při kácení stromů nedochází k ničení unikátních biolokalit.
  • plast: tam, kde je to potřebné či smysluplné, doplňuje Brio dřevěné díly plastovými součástmi, jako jsou spojky, kola pro dopravní prostředky, montážní nářadí apod. Tyto spojovací dílky otevírají dětem mnohem širší možností hraní se základními dřevěnými součástmi. V plastu, který používá Brio, samozřejmě nenajdete ftaláty ani žádné jiné nebezpečné látky. Naopak, typ plastu, který používá Brio, se používá mj. také v lékařství.
Drobností (v uvozovkách), kterou oceníte jak vy, rodiče, tak i samozřejmě vaše děti, je fakt, že Brio hraje férově: po otevření balení na vás nečeká spousta prázdného vzduchu a v koutě se krčící malý sáček s dílky. Naopak, krabice je tak velká, jako největší dílek v ní.
 

Montujeme a sestavujeme stavební stroje, vrtulníky, jeřáby, lokomotivy... - hrajeme si a rozvíjíme se na mnoho způsobů

Každá sada montážní stavebnice Brio nabízí automaticky detailně propracované návody na dvě různá vozidla. Děti však samy hned uvidí, že z každé sady mohou postavit mnohem větší spektrum dopravních prostředků. S většími sadami můžete také stavět různé stavby či stroje. Na stránkách našeho e-shopu najdete u každé sady stavebnic ke stažení tyto dva návody a jako pozornost navíc i omalovánky k vytištění.

Konstrukční stavebnice Brio Builder Dřevěná stavebnice Brio Builder    Montážní stavebnice Brio Builder

Proč dětem vybrat dřevěnou konstrukční stavebnici?

Stavění různých strojů a vozidel má pro děti mnohem více výhod, než jen prosté využití volného času. Zejména v dnešní době, kdy se nám mnohdy zdá, že tablety a další elektronické přístroje získávají převahu nad světem takovým, jaký jsme ho doposud znali, se manuální hraní stává stále důležitějším. Současným dětem chybí příležitosti, jak rozvíjet svou manuální zručnost a jemnou motoriku (které jsou také spoluzodovědné za rozvoj řeči a odstranění logopedických vad). Svět fantazie, který se na děti valí z obrazovek televizí a počítačů, nemůže nikdy být tak bohatý - a pro každého individuálně tak jedinečný - jako jeho vlastní svět fantazie.
Stavěním a hraním děti naplno prožívají své dětství a získávají dovednosti a zkušenosti, které jsou klíčové pro jejich další rozvoj. Dodejme, že kontakt s přírodním materiálem je i pro větší děti, kterým jsou tyto stavebnice určeny, velice příjemný a uklidňující.

Dřevěné hračky Brio


 
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 3000,-