Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Březen - měsíc knihy: Počítejte s námi knížky

Březen - měsíc knihy: Počítejte s námi knížky

Stáhněte si zdarma 18. 3. 2018 1 minuta
Kristýna Křížová
Připravili jsme pro vaše děti jednoduchý úkol na počty, který si můžete stáhnout a vytisknout (lze i na černobílé tiskárně). Až bude potřeba děti na chvíli zabavit, nabídněte jim příležitost natrénovat si počty. Pobaví se předškoláci a mladší žáci.

Krásně ilustrovanou kartičku připravil náš dvorní ilustrátor Martin Šojdr. A protože březen je měsícem knihy, budeme počítat knížky. Agáta a Matěj jsou vášnivými čtenáři. V knihovně mají spoustu knih, které už dávno přečetli, a zabírají místo pro další zajímavé knihy. Chtěli by jimi potěšit jiné děti, a tak vybrali knihy do výměnného bazárku. Spočítáte, kolik knih vybrali? 

Kartičku můžete stáhnout zde.

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 3000,-