Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Vítěz dTestu: Hama představuje kolekci 2019!

Vítěz dTestu: Hama představuje kolekci 2019!

Tipy pro rodiče školáků 20. 8. 2019 2 minuty
Kateřina Hrubešová
Německá značka Hama patří mezi špičkové dodavatele školních aktovek a batohů. O vysoké kvalitě svědčí právo užívat certifikát kvality AGR, který zaručuje správný vývoj zad dítěte. Značka se postupně stává oblíbenější i u českých rodičů díky vítězství v častopise dTest. Prohlédněte si nejnovější modely roku 2019 a určitě najdete ten pravý batoh nejen pro sebe, ale i svého školáka!

Hama školní aktovka pro prvňáčky

Mnoho rodičů budoucích prvňáčků se rozhoduje mezi aktovkou a batohem. Značka Hama nabízí řešení školní aktovky, která se pevně zapsala do povědomí zákazníků a patří ke stálicím mezi školními aktovkami pro prvňáčky. Aktovky mají jednu komoru, která je obvykle dělena do více přihrádek. Je to velmi praktické, poněvadž děti ihned po otevření vidí celý obsah aktovky. Díky pevnému dnu se můžete spolehnout na to, že aktovka samostatně stojí a nepřevrací. Aktovka stojí pevně i s prázdným obsahem. Jejich konstrukce je totiž velmi pevná, stejně jako zpěvněné dno. Na dně aktovky jsou čtyři nožičky, které brání ušpinění a provlhnutí a prodlužují tak životnost aktovky.

Aktovky pro prvňáčky mají tyto společné prvky:

✅polstrované a výškově nastavitelné ramenní popruhy
✅pohodlná pogumovaná rukojeť
✅bezpečnostní prvky
✅vyšší bezpečnost zajišťuje zámek s odrazkou

Hama školní aktovka pro prvňáčky působí na první pohled objemněji, ale vypadá i sedí dobře i drobnějším dětem. Rodiče ocení především jejich praktičnost a prvňáčci se nadchnou pro jejich design. Oblíbené jsou motivy s pejskem, jednorožcem, dinosaurem nebo vesmírnou oblohou! Hama aktovky okouzlí každého budoucího školáka!

Aktovky pro prvňáčky se prodávájí samostatně, penál není součástí. Lze dokoupit v našem e-shopu.

Školní aktovka Step by Step

Hama Step by Step patří mezi špičkové školní aktovky. Důkazem toho je vítězství aktovky Step by Step „Touch“ s motivem červeného pavouka v časopise dTest. Aktovka prošla náročným testování a ve vysoké konkurenci zvítězila. Navíc jsou aktovky Hama certifikovány německou asociací AGR (Kampaň pro zdravá záda), centrem pro ergonomii. Tato certifikace je známkou kvality, kterou uděluje nezávislá organizace expertů různých lékařských oborů.

Aktovka Step by Step patří mezi objemnější aktovky a je vhodnější pro větší děti okolo 125 cm. Aktovka bude sloužit minimálně do 3. třídy, ale může vydržet i celý první stupeň, záleží, jak dítě hodně roste. V tomto růstovém období je nesmírně důležité se zaměřit na zádový systém. Aktovku Hama můžeme jen doporučit. Má dokonalé zpracování zádové části a díky polstrování zad a nastavitelným ramenním popruhů ve tvaru S zaručí správný vývoj zad. Nechybí bezpečnostní prvky z vysoce kvalitního materiálu, které jsou umístěny po všech stranách. Oproti konkurenčním výrobkům sáhl výrobce po další vychytávce jménem tepelně izolovaná přihrádka na svačinu, takže jídlo a nápoje si delší dobu zachovají svou teplotu. 

Školní aktovky Hama Step by Step Touch2 prodáváme ve čtyřdílném setu - aktovku, plný penál, pouzdro a vak na cvičební úbor nebo přezůvky.  Hama Step by Step Space má navíc vyměnitelné 3D obrázky Magic Mags. Set se prodává s jednotným designem.

Školní aktovka Light

Jak již samotný název napovídá, jde o odlehčenou aktovku. Školní aktovka Light váží pouhých 900 gramů. Těžko budete hledat lehčí variantu v naší nabídce. Nový odlehčený model neznamená horší kvalitu, ba naopak. Aktovky značky Hama v sobě zahrnují tři důležité parametry - ergonomii, bezepčnost a design! Tyto výjímečné vlastnosti se pochopitelně odráží ve vyšší pořizovací ceně minimální reklamací. 

V naší nabídce najdete aktovka Light a Ligth2. Školní aktovka Light2 je nástupcem úspěšné aktovky Light. Kvalita zůstala zachována, pouze došlo ke změně tvaru. Aktovka dostala štíhlejší tvar, takže padne dobře i dětem s výškou do 115 cm. Příjemné a pohodlné nošení zajišťují ergonomicky tvarovaná záda, ramenní a hrudní popruh. Samozřejmostí jsou bezpečnostní prvky po všech stranách aktovky.

Školní aktovky Light se prodávájí pouze ve čtyřdílném setu - aktovka, vybavený penál, vak na přezůvky a malé pouzdro.


 

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina se stará o Facebookovou stránku Agátina světa, je také autorkou mnoha článků na Agátině blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O své poznatky se dělí v pravidelných článcích, které jsou součástí našich newsletterů.