Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Vánoční tvoření: Vyrábíme adventní věnec

Vánoční tvoření: Vyrábíme adventní věnec

Tipy na vánoční dárky a tvoření 27. 11. 2023 5 minut
Tereza Kotilová
Poslední dny do první adventní neděle utíkají jako voda. Už máte adventní věnec, abyste si mohli zapálit první svíčku? Pokud ne, a chcete si letos s dětmi vyrobit svůj vlastní originální věnec, mrkněte se na naše inspirativní video na Agáta TV.
Agáta TV: Vyrábíme adventní věnec

Zkraťte si s námi čekání na Ježíška výrobou netradičního adventního věnce. Nejenže budete mít originální a jedinečný adventní věnec, který nemá nikdo jiný, ale navíc strávíte společný předvánoční čas a užijete si spoustu zábavy.
 
 

Pusťte se do výroby adventního věnce

Na výrobu netradičního adventního věnce budete potřebovat pár věcí, které jistojistě najdete doma nebo pořídíte v Agátině světě. Hodit se vám budou vánoční razítka, razítkovací polštářky, permanentní popisovače, akvarelové pastelky a také kreativní třpytivá lepidla
 

Pokud byste si chtěli adventní věnec více oživit něčím z přírody, posbírejte na příští procházce třeba pár šišek nebo jehličnatých větévek. Docílíte nejen přírodního vzhledu, ale i příjemné vůně, která dotvoří tu pravou atmosféru Vánoc.
 

Pochlubte se nám vaším výtvorem v naší facebookové skupině Agátina hravá poradna
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.