Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Maped: Školní potřeby na geometrii i výtvarnou výchovu

Maped: Školní potřeby na geometrii i výtvarnou výchovu

Tipy pro rodiče školáků 13. 8. 2022 4 minuty
Tereza Kotilová
Škola klepe na dveře, a tak je nejvyšší čas doplnit vašemu školákovi vše potřebné. Znáte oblíbenou značku Maped? V její nabídce najdete veškeré školní potřeby a výtvarné pomůcky, které bude váš školák potřebovat během roku.

O značce Maped

Francouzská firma Maped je celosvětově známá výrobou kvalitních výtvarných potřeb pro děti, které se věnuje již přes 70 let. Tato rodinná firma původně v roce 1947 začínala s výrobou kružítek. V roce 1996 svůj sortiment rozšířila o výtvarné a školní potřeby, které vynikají svou dlouhou životností doteď.
 
Školní potřeby a pomůcky Maped
 

Novinka: Magická řada Nightfall

Omrkněte magické novinky řady Nigtfall pro letošní rok, se kterými se každý školák bude těšit o ždibec víc zpět do lavic.


 

Do hodiny geometrie

Značka Maped ve svém sortimentu nabízí opravdu vše pro vašeho zapáleného školáka či budoucího prvňáčka včetně pomůcek na hodinu geometrie. Vyberte si kvalitní kružítko, pravítka, tužky odpovídající tvrdosti i gumy.

Do hodiny výtvarné výchovy

Crrrrr. Výtvarka! Jupííí, tu má každý rád. S výtvarnými potřebami Maped to bude ještě lepší.

Nejsou pastelky jako pastelky. U nás najdete trojhranné ergonomické pastelky Maped, s měkkou odolnou tuhou a s jasnými barvami. Pastelky jsou navíc odolné vůči běžným nárazům. Vybírat můžete z několika sestav různého množství a barev.

Dalšími zajímavými kousky do hodiny výtvarky mohou být vodou roztíratelné akvarelové pastelky či olejové pastely s perfektním krytím barev. Potřeba budou také určitě tempery. Se značkou Maped si můžete být jistí, že vybavíte penál i kufřík na výtvarku vašeho školáka zcela kompletně a kvalitně.


Věděli jste, že značka Maped vyrábí i lahve na pití z nerezové oceli a svačinové boxy ze zdravotně nezávadného polypropylenu a polyethylenu? Vše navíc v příjemně ladících barevných tónech.
 

Můžete si být jistí, že výrobky Maped se postarají o skvělou zábavu vám i vašim dětem a vybaví vaše děti kompletně pro školní dny. Tak neváhejte a vybírejte.

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.