Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Janod: Nadčasový design a francouzská elegance!

Janod: Nadčasový design a francouzská elegance!

Tipy pro výběr her a hraček 1. 9. 2023 4 minuty
Tereza Kotilová
Máte rádi krásné vzdělávací a kreativní hračky pro děti? Pak si dejte do hledáčku francouzskou značku Janod, která se již více než 50 let specializuje především na produkci dřevěných her a hraček.

Janod: Nadčasový design a francouzská elegance!

Hračky s nadčasovým designem a francouzskou elegancí

Špička v oblasti dřevěných hraček to je firma Janod. Původně rodinná společnost z východní Francie, která nese jméno svého zakladatele Louise Janoda, byla založena v roce 1970. Dnes je dostupná ve 34 zemích světa.  

Janod: Nadčasový design a francouzská elegance!

Každý rok tým designérů a grafických umělců navrhne přes 150 nových her a hraček. Inspiraci čerpají z tradičních her, které jsou vyzkoušené mnoha generacemi. Kromě velkého zástupu zábavných a zároveň edukačních dřevěných hraček s nadčasovým designem a francouzskou elegancí najdete v jejich širokém portfoliu také oblíbené magnetické hračky, překrásné puzzle, zábavné hudební hračky či působivé kreativní sady. Všechny hry a hračky od firmy Janod podněcují rozvoj jemné motoriky a kreativity u dětí přibližně již od 12 měsíců.
 

Janod: Nadčasový design a francouzská elegance!

Dřevěné hračky Janod jsou vyrobeny především z FSC® certifikovaného dřeva, které pochází z odpovědného lesního hospodářství. Všechny ostatní používané materiály jsou ekologické a bezpečné i pro nejmenší děti.  

👉 Zajímá vás více o FSC® certifikaci? Přečtěte si přímo na webu společnosti Janod.

Vysoká kvalita, klasický design a nadčasovost zaručují hračkám Janod dlouhou životnost a s tím spojenou i dlouhodobou radost, kterou přinesou vašim dětem a pravděpodobně i dětem vašich dětí. 

Janod: Nadčasový design a francouzská elegance!

Motorické hračky pro nejmenší

Hraní s hračkami buduje jazykové a motorické schopnosti dětí. Již od miminka je proto důležité stimulovat vizuální vjemy dětí. Umožněte dětem objevovat a budovat své schopnosti. Trénujte s nimi pozorování, poslech, pocit, úchop i dotek. Nejlépe k tomu poslouží barevné dřevěné hračky bohaté na vlastnosti a tvary určené právě pro ty nejmenší. Jsou to třeba motorické kostky, motorické labyrintyhrací stolky, houpací koně, multifunkční chodítka či vozíky

Janod: Nadčasový design a francouzská elegance!

Puzzle, vkládačky a magnetické knihy 

Dětské puzzle rozvíjí v dětech soustředěnost, obratnost, koordinaci i trpělivost. V nabídce firmy Janod najdete klasické puzzle pro děti od 2 do 12 let, ale i dřevěné vkládačky pro ty nejmenší či magnetické knihy, které jsou praktické i s sebou na cesty. 
 
Janod: Nadčasový design a francouzská elegance!

Janod myslí i na školní děti, které se kromě hraní musí i učit. Aby je to učení více bavilo, zkuste to formou hry. Využijte vzdělávacích her Janod. Co takhle puzzle lidského těla, magnetickou mapu světa či magnetickou tabuli s lidským tělem

Janod: Nadčasový design a francouzská elegance!

Čím budu, až vyrostu?

Děti rády hrají hry, ve kterých napodobují své okolí. Nejradši mají právě ty hry, ve kterých imitují své rodiče. Baví je tak vaření, praní, hraní na hudební nástroje či jiné kreativní činnosti. Janod myslí na vše, a tak v jejich nabídce najdete nádherné dřevěné kuchyňky pro malé kuchtíky či třeba hudební hračky pro malé muzikanty. Takovýmito hrami rozvíjejí motorické schopnosti, jazykové dovednosti i svou představivost. 

Janod: Nadčasový design a francouzská elegance!

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.