Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog HURÁÁÁ DO ŠKOLY: Pořiďte školní výbavu v našich prodejnách

HURÁÁÁ DO ŠKOLY: Pořiďte školní výbavu v našich prodejnách

Festivaly, akce, soutěže 16. 8. 2023 1 minuta
Tereza Kotilová
Nový školní rok se blíží. My neleníme a jsme připraveni vám pomoci s výběrem toho nejdůležitějšího – se školním batohem a školními pomůckami. Přijďte si vybrat a vyzkoušet školní aktovku či batoh přímo k nám na prodejnu, k tomu vyberte klidně i další školní pomůcky a získejte hodnotný D-Á-R-E-K k nákupu!

Hurááá do školy

Ať chceme, nebo nechceme, usednutí do lavic v novém školním roce se blíží. Užívejte si ještě naplno léto, ale začněte už si v hlavě plánovat, co vše je potřeba do školy zařídit a pusťte se do toho. Díky důkladné přípravě, zvládnete vše zorganizovat bez stresu a váš školák v září usedne do lavice v klidu, a navíc s perfektní školní výbavou. Tak HURÁÁÁ DO ŠKOLY! 🏫🎓 

Co vše školák potřebuje? 🎒✂📐

Jelikož vám přípravu chceme ulehčit co nejvíce, připravili jsme pro vás takový “nákupní seznam” všeho, co školák může potřebovat. Odfajfkujte si, co již máte a udělejte si přehled o tom, co ještě potřebujete pořídit.

🔲 Školní batoh či aktovku 🎒
🔲 Pytlík na přezůvky a tělocvik 🤸‍♀⛹
🔲 Školní penál 
🔲 Psací potřeby 🖋
🔲 Geometrické pomůcky 📐
🔲 Výtvarné pomůcky 🖌
🔲 Desky na sešity 📔
🔲 Kapsář na lavici 
🔲 Pouzdro pro kartu na oběd a jiné nezbytnosti 
🔲 Svačinový box a lahev na pití 🥪🥤


 

Hodnotný D-Á-R-E-K k vašemu nákupu

Přijďte si od středy 16. 8. do pátku 18. 8. vybrat školní aktovku či batoh s veškerými školními potřebami a pomůckami k nám do Agátina světa a získejte hodnotný D-Á-R-E-K k nákupu. Podívejte se, jaká naše prodejna je vám nejblíže, a zastavte se u nás. Jsme připraveni vám pomoct s výběrem, a co nejvíce vám tak přípravu na školní rok ulehčit. Těšíme se na vás na všech našich prodejnách!

Pro malé školáky máme připraven krásný látkový školní balíček s pytlíkem. Pro školáky starší pak látkovou tašku a kreativní malovací tabulku.

Hodnotný D-Á-R-E-K k vašemu nákupu  Hodnotný D-Á-R-E-K k vašemu nákupu

👇 Co si přečíst dál? 👇

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.