Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Testovací centrum: Batůžky pro malé děti a předškoláky

Testovací centrum: Batůžky pro malé děti a předškoláky

Festivaly, akce, soutěže 1. 1. 2023
Tereza Kotilová
Děti předškolního věku už tráví značnou část dne mimo domov, a tak potřebují spolehlivý a pohodlný batoh, do kterého se vejde svačina a oblíbená hračka. Nabídka předškolních batohů je široká, mají krásný design v pestrých barvách s dětskou tematikou. Důležitou roli však i u takto malých batůžků hraje kvalita – dobře zpracovaná záda, široké ramenní popruhy (nesmí se zařezávat) a hrudní pásy (nesmí padat z ramenou). Přijďte se o výběru batůžku pro ty nejmenší poradit do našeho testovacího centra.
Není nad to vyzkoušet vyhlídnutý batůžek přímo zádech vašeho dítěte! Proto přijďte prohlédnout a vyzkoušet kvalitní dětské batůžky osvědčených značek jako Hama, český Topgal a Boll, švýcarský Affenzahn, německý Deuter či Vaude. Tyto námi osvědčené značky vynikají vysokou kvalitou zpracování a použitého materiálu. Samozřejmostí jsou ergonomicky tvarovaná záda, prodyšné polstrování a nastavitelné ramenní popruhy.
 
Testovací centrum: Batůžky pro malé děti a předškoláky
 

Hledáte další aktivity pro vaše děti? Tady jsou:

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.