Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Batoh vs. školní aktovka: Co je lepší?

Batoh vs. školní aktovka: Co je lepší?

Tipy pro rodiče školáků 28. 4. 2024 4 minuty
Kristýna Křížová
Aktovka, nebo batoh? Téměř hamletovská otázka, kterou si kladou všichni rodiče nadcházejících prvňáčků. Podívejte se s námi na výhody obou variant. Rozhodnutí pak již bude mnohem snazší.
Moderní aktovky mají pro děti připravenou celou řadu praktických vychytávek, jako snadné zapínání či nastavitelný zádový systém. Aktovky pro prvňáčky německé značky Step by step nabízejí dětem i řadu oblíbených designů.


Preferujete-li sportovnější styl, pak je jasnou volbou ergonomický batoh od německé zn. Ergobag. Kromě dokonalých vychytávek potěší i svou ekologickou výrobou.


Stále si nevíte rady, zda je lepší aktovka nebo batoh? Naštěstí německá zn. Step by step přišla s tzv. batohoaktovkou, skvělým mixem toho nejlepšího z obou možností.Pokud byste chtěli pomoci více v rozhodování, přečtěte si náš článek "Jak správně vybrat školní batoh nebo aktovku aneb 7 tipů od zkušených maminek".
 

Agátin svět pořádá: Individuální zkoušení školních batohů

Přijďte si vyzkoušet školní batoh či aktovku na naší prodejnu a hned zjistíte, co vašemu školákovi lépe padne. Nabízíme individuální přístup a objednání na přesný čas. 👉 Vyberte si město a termín zde. 👈
 
Agátin svět pořádá: Individuální zkoušení školních batohů
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií zkoumají české i zahraniční značky, aby do Agátina světa zařadily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem mohou patřit do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.