Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Agáta pomáhá 2022: Výsledný stav sbírky – Společnost pro ranou péči

Agáta pomáhá 2022: Výsledný stav sbírky – Společnost pro ranou péči

Agáta pomáhá 5. 1. 2023 2 minuty
Tereza Kotilová
Sbírka na podporu Společnosti pro ranou péči, která se stará o znevýhodněné děti a jejich rodiny, je u konce. Jen díky vám se nám podařilo naplnit stanovené cíle. Tímto vám chceme moc poděkovat a pojďte se podívat, čeho jsme společně dosáhli.

Agáta pomáhá 2022: Společnost pro ranou péči - průběžný stav

Výsledný stav sbírky: Společnost pro ranou péči

Naše cíle byly veliké a společnými silami se nám podařilo je naplnit:
  • Na začátku projektu jsme předali Společnosti pro ranou péči hračky a pomůcky pro terapeutickou práci a volnočasové aktivity s postiženými dětmi do věku 7 let v hodnotě 70 386 Kč
  • Zajistili jsme pětiměsíční finanční podporu pro práci terapeutů, aby se mohli věnovat co nejvíce dětem s vývojovými vadami. Vybrali jsme pro jejich práci finanční prostředky v celkové hodnotě 236 751 Kč.
  • Rozšířili jsme povědomí o tom, co Společnost pro ranou péči dělá, a hlavně, že tu je pro všechny rodiny, které její pomoc potřebují.
Agáta pomáhá 2022

Díky, díky, díky! To vše jen díky vám, kteří jste se zapojili do naší sbírky!
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.