Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechte se provést
světem hraček

Cena:
Prodejny:
Příznaky:
Ekologický výrobek:
Rozvíjí:
Typ hračky:
Určeno pro:
Věk:
Vyrobeno v Evropě:
Vymazat filtr
Potřebujete poradit?
Linda Hodková

Aladine

Francouzská razítka Aladine nejsou jen obyčejná razítka, která natisknete na papír. Dětská razítka Aladine dokážou vyprávět příběhy. Každá krabička, do které jsou razítka zabalena, je věnovaná určitému tématu. Vyberte si, ať příběhy mohou začít. Otisknutím razítka to všechno začíná. Nemusíte se držet pouze papíru. Tyto kvalitní razítka perfektně drží také na bavlněném tričku, látkové tašce nebo na cvičkách. Stačí použít razítkovací polštářek napuštěný textilní barvou. Otisknutý obrázek mohou děti dobarvit textilními fixami Aladine.  Hotový obrázek rodiče přežehlí přes hadřík a originální výtvor je na světě. Věříme, že děti s razítky Aladine vytvoří mnoho nádherných dárků pro celou rodinu, přátele, ale i pro sebe. Uvidíte, že se jinak budou chovat např. k pexesu, které si samy vytvořily. 

Tvoření s razítky přináší spousty krásných chvil, které podněcují dětskou fantazii a zároveň učí děti trpělivosti. S razítky zvládnout pracovat již dvouleté děti. Razítka jim pomáhají s rozvojem jemné motoriky a při budování slovní zásoby. Samozřejmostí je zdravotní nezávadnost použitých barev a materiálu. Stopy inkoustu, který se nedopatřením otisknul, kam neměl, lze jednoduše umýt či vyprat.

V roce 1985 byla v Paříži založena společnost Aladine vyrábějící psací potřeby a voskové pečetě. Jejich prvotní projekt, proniknout na trh s psacími potřebami, se zcela nezdařil. Nicméně společnost využila velkého zájmu lidí o tvorbu vlastních vzpomínkových alb a památníčků (tzv. scrapbooků), a v roce 1996 přišla s první řadou dekorativních razítek. V roce 2004 se společnost Aladine stala významným evropským výrobcem razítek věnující se tématu svatby a narození dítěte. Vývoj razítek šel dál a v roce 2008 firma Aladine uvádí na trh dětská razítka StampoMinos.

Od roku 2010 zastupuje v České republice francouzskou společnost Aladine firma Twint, v jejímž čele stojí Martina Linková. Razítka Aladine ji prostě uchvátila. Spolu se svým týmem neustále hledá další využití razítek. Jejich tvořivé dílničky můžete vidět také na festivalech Agátina světa. Jsou častým hostem v televizních pořadech, kde radí a inspirují další tvořivé nadšence. Sami se podílí na vývoji nových razítek. V reakci na jejich podněty přispěli k vylepšení stávajících razítek Aladine.
Chci vědět víc

Agátiny nejoblíbenější kreativní razítka

Zobrazuji 1 - 24 z 87
< 1 3 4