Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog 11:30 Přijela Zásilka z Knihozemě!

11:30 Přijela Zásilka z Knihozemě!

Akce, festivaly, dílny 15. 5. 2019 1 minuta
Kristýna Křížová
Přivítejte s námi novou Zásilku z Knihozemě! Pojďme ji společně s moderátorkou Míšou Maurerovou rozbalit a objevit tak 12 krásných knížek pro děti!

Orientovat se ve velkém množství dětských knih není vůbec jednoduché. Právě od toho je tu však Knihozem, která vám bude při výběru čtení pro děti vždy nápomocna!

Knihozem vznikla primárně s cílem usnadnit rodičům, prarodičům a dětem výběr dětských knih. Ročně totiž v České republice vyjde téměř 2 000 knih pro děti a vybrat mezi nimi tu pravou bývá často oříšek. Objevujte spolu s námi i dětmi ty nejkrásnější dětské knihy, začtěte se a vypravte se do říše dětských příběhů…

Jednou ročně Knihozem přináší také Zásilku z Knihozemě, výběr dvanácti nejkrásnějších dětských knih pro čtenáře od 2 do 12 let. Na letošní Zásilku z Knihozemě se můžete těšit již 23. května 2019 v knihkupectvích a především 25. 5. 2019 na našem Kreativním festivalu na Střeleckém ostrově!

Proč vznikla Knihozem?

Pro děti je Knihozem kouzelný a trochu tajemný svět, říše, kde vznikají ty nejkrásnější dětské příběhy. Rodičům a prarodičům pomáhá s výběrem knížek pro děti. Ročně jich totiž u nás vyjde skoro 2 000 knih pro děti a orientovat se v nich není snadné. Objevujte spolu s námi i dětmi ty nejkrásnější dětské knihy, začtěte se a vypravte se do říše dětských příběhů… 

Hledáte další aktivity pro vaše děti? Tady jsou:

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-