Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Zábavné úkoly Djeco nejen pro předškoláky

Zábavné úkoly Djeco nejen pro předškoláky

Stáhněte si zdarma 20. 3. 2021
Kateřina Hrubešová
Francouzská značka Djeco poskytla další pracovní listy pro děti, které tentokrát podpoří rozvoj prostorové orientace. Zábavné listy vznikly ve spolupráci s předními ilustrátory značky Djeco, jejichž tvorbu znáte z her a kreativních sad. Stáhněte si je zdarma, vytiskněte a kreslete! Originální pracovní listy, které udělají radost během chvíle právě u vás doma.

Překresli obrázek do čtvercové sítě

Piráti nemusí být čistě chlapeckou záležitostí. I mezi dívkami najdeme mnoho pirátek, které obdivují rozkošné figurky z kolekce Arty Toys. Ilustrátor Christian Montenegro se postaral o vzhled piráta Poulpuse a tak není divu, že právě on připravil omalovánky s obrázky pirátů. Děti se snaží překreslit obrázek piráta do prázdné čtvercové sítě. Tato aktivita rozvíjí prostorovou představivost a orientaci v prostoru, posiluje koncentraci pozornosti. Vytiskněte dětem pirátské omalovánky a máte praktického společníka na každý den!Christian Montenegro spolupracuje se značkou Djeco již několik let. Je tvůrcem mnoho her a hraček, které si oblíbily děti po celém světě.


Ilustrátorka Lili Scratchy připravila osm obrázků s dívčí tématikou. Stáhněte si zdarma tyto originální obrázky. Ponoříte se do světa růžových barev, geometrie a tvoření. Autorkou dívčí verze je ilustrátorka Lili Scratchy 


 

Úžasné spojovačky

Spojovačky jsou skvělou zábavou pro chvíle tvoření. Vyžadují trochu trpělivosti, ale zároveň procvičíte koncentraci. Děti je mají v oblibě, protože na první pohled neví, co je na obrázku. A na konci se těší odměněným výsledným obrázkem. Děti mají za úkol spojit všechny tečky v pořadí, které určují čísla. Deset nádherných obrázků ke spojení připravila ilustrátorka Peggy Nille. Peggy Nille vytvořila pro značku Djeco řadu dalších her, kde vynikne její ilustrátorský styl. Velmi oblíbená je samolepková hra, ve které dívky oblékají panenku do krásnýc šatů a vybírají jim vhodné doplňky. Hra je krásně graficky zpracovaná a zaujme malé i velké dívky.  


Pro předškolní děti si u nás můžete také vybrat kreativní sady pro rozvoj jemné motoriky. Skvělým tipem jsou moziky. Děti lepí malé čtvercové dílky mozaiky na tištěnou předlohum, čímž velmi procvičují jemnou motoriku. Chlapci i dívky si mohou vybrat z pestrobarevných obrázků s motivy různých zvířat, mořských panen, víl, pirátů či dopravních prostředků. Ambasadorka Agátina světa, Terezka z blogu @kreativnarodina, připravila návod, jak na techniku mozaiky. Nechte se inspirovat!

 

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-