Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Školní batohy BOLL jsou testovány na dětech!

Školní batohy BOLL jsou testovány na dětech!

Tipy pro rodiče školáků 15. 6. 2020 1 minuta
Kateřina Hrubešová
Česká outdoorová značka BOLL byla založena v roce 1997. Za tu dobu si díky důrazu na kvalitu a pohodlí při nošení batohů získala jednu z předních příček v oblibě mezi rodiči. BOLL vyrábí přes 50 druhů batůžků pro děti, školních batohů, batohů do města i pro náročnou turistiku, spacáků a dalších doplňků pro malé a velké dobrodruhy. Značka BOLL klade důraz na ochranu dětské páteře a komfort při nošení školního batohu, a proto své batohy vyráběné z kvalitního a odolného materiálu náročně testuje.


Testováno na dětech prověřilo školní batohy BOLL

Vybrat školní batoh není snadné, snad vám pomůže článek na našem blogu. V každém případě by základem měla být spokojenost dítěte s komfortem při nošení. To se samozřejmě nedá zjistit jinak než testováním přímo na dětech. Značka BOLL ve spolupráci s Testováno na dětech podrobila školní batohy celoročnímu náročnému testování školáky a školačkami. Šest vybraných dětí mělo za úkol batohy pořádně otestovat ve škole, odpoledne v družině, na cestách, a různých místech, a především na svých zádech.


Celoroční testování školních batohů bylo velmi úspěšné, obdrželo neuvěřitelných 100%. Značka BOLL je hrdým držitelem pečetě Testováno na dětech.

 

Co říkají rodiče na batohy značky BOLL?

Maminka malého prvňáčka říká: "Batoh má hezký design, precizní zpracování a praktické detaily. Po téměř ročním každodenním používání je bez vad, má stále všechny spony a zipy neporušené a švy drží. Velmi snadno se udržuje čistý, což ocení hlavně maminky. Testovali jsme i voděnepropustnost batohu a učivo nikdy nebylo mokré. Je vyroben z velmi kvalitních materiálů. Školní batoh BOLL doporučuji všem dětem."
"Batoh je ve velmi pěkné barevné kombinaci, plameňáci jsou letos hodně in. Dcera je spokojená z mnoha a mnoha různých přihrádek, komůrek, do kterých si dává učení a věci, které nutně potřebuje správná školačka mít vždy s sebou. Objem je zcela dostačující, do tašky se vejde vše potřebné. Já hlavně oceňuji velmi pevná a tvarovaná záda, která lze uzpůsobit výšce a potřebám dítěte.", říká maminka sedmileté školačky.

Průběh celého testování, hodnocení a fotky  si můžete přečíst na stránkách Testováno na dětech.

 

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina se stará o Facebookovou stránku Agátina světa, je také autorkou mnoha článků na Agátině blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O své poznatky se dělí v pravidelných článcích, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2500 Kč