Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Nová série Agáta TV 2021 - sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog S Agátou si užijete podzim venku i doma

S Agátou si užijete podzim venku i doma

Tipy pro výběr her a hraček 30. 9. 2021 4 minuty
Tereza Kotilová
Ve vzduchu už je alespoň v některé části dne znát podzim, dny se zkracují a tma přichází dřív. Proto je na čase vybavit se na přicházející dlouhé podzimní večery, ale stejně tak i pořídit pěknou výbavu do chladných a deštivých dní, které se s dětmi dají prožít venku velice radostně.

S Agátou si užijete podzim venku i doma

Podzim s Agátou venku

Chladná rána a večery vás neodradí? Proti vtíravému větříku jste obrnění, a naopak ho využíváte jako vynikající pohon pro létajícího draka? S nadšením vyrážíte s dětmi tančit mezi kapkami deště a skotačit do kaluží? Třikrát ANO? To je super! Agátka z vás má radost, hned by totiž vyrazila s vámi a moc dobře ví, jaká podzimní výbava vám přijde vhod.

Svižné proběhnutí vám zaručí barevný létající drak, který potřebuje chytit pořádný vítr do svých křídel, aby vylétl co nejvýše až do oblak. Optimistický dětský deštník s krásnými motivy rozradostní i ten nejvíc upršený den a kvalitní termoláhev v batohu zajistí, že se budete moct při vašem společném skotačení kdykoliv zahřát.
 

 

Podzim s Agátou doma

Pokud radši trávíte většinu podzimních dní v teple domova, tak není důvod věšet hlavu, že by neměla být zábava. Naopak! I pro vás se v Agátině světě najde spousta hraček a her, které vám tyto pochmurné dny zpříjemní a budete se s nimi na podzim od příště doslova těšit. To vám zaručujeme!

Vybírat můžete opravdu z velké nabídky různých typů zábavy – puzzle různých obrázků i tvarů, fantastické stavebnice všech možných typů, kuličkové dráhy, vláčkodráhy, společenské hry či třeba velice oblíbené hudební hračky pro každý věk.

Rádi tvoříte? I pro vás máme dostatečnou nabídku kreativních produktů. Stačí si jen vybrat to, co vás a vaše děti bude bavit.
Navíc u nás najdete i spoustu knížek, které můžete společně s dětmi pročítat a prohlížet klidně celé dny, jak jsou poutavé.
 

Tip od nás na závěr: Co využít podzim pro společné studium angličtiny hravou formou?
 

Ať se rozhodnete trávit podzim jakkoliv, u Agáty vždy najdete pro vaše hrátky dostatečný výběr zábavy. Tak si zase přijďte pro tipy a inspiraci. Krásný podzim. 
 
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2500 Kč