Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Nová série Agáta TV 2021 - sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Roztomilé omalovánky a vyhledávačky Djeco ke stažení

Roztomilé omalovánky a vyhledávačky Djeco ke stažení

Stáhněte si zdarma 24. 4. 2020 1 minuta
Kristýna Křížová
Připravili jsme pro Vaše děti krásné omalovánky a vyhledávačky ke stažení. Jejich autory jsou opět ilustrátoři spolupracující s oblíbenou francouzskou značkou Djeco. Můžete si stáhnout obrázky roztomilých a vkusných zvířátek, vytisknout je dětem a pak je ve vhodném okamžiku zabavit jejich vybarvováním či vystřihováním.
Mají vaše děti rádi kreslení plné bláznivé fantazie nebo jim naopak vyhovuje řád? Obojí si podle svého naturelu mohou dosytosti užít s domalovánkami od Djeco. Zákady obrázků, které připravila Ellen Giggenbach, mohou vybarvit vzory navrženými v horní části obrázku nebo samozřejmě zce podle sebe. Chcete-li s dětmi procvičit grafomotoriku, doporučujeme využít navržené pravidelné vzory či spíše struktury.Děti, které mají rády překvapení, s chutí domalovávají obrázky bod po bodu: obrázek se jim vyjevuje pod rukama. Ilustrátor Clément Lefevre připravil další deset obrázků spojovaček ke stažení.Předškoláci i malí školáci potřebují rozvíjet trpělivost, pozornost a vnímání detailů v celku. Jako ideální hravé cvičení se k tomu hodí milé obrázky od francouzské ilustrátorky Anna Royant, která pro Djeco připravila dvě sady po 15 obrázcích, které nyní můžete dětem stáhnout zdarma:
  • stránky 1 - 15: zde
  • stránky 16 - 30: zde


Baví vaše děti tento typ úkolů? Série miniher od Djeco nabízí vždy 30 karet s obdobným typem úkolů:
Další omalovánky, logické hry a úkoly od Djeco najdete ke stažení v těchto našich článcích:

 

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2500,-