Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Moje první kuličková dráha Kullerbü od HABA

Moje první kuličková dráha Kullerbü od HABA

Tipy pro výběr her a hraček 6. 4. 2021 2 minuty
Kateřina Hrubešová
Kuličkové dráhy jsou skvělou zábavou nejen pro děti, ale i pro rodiče. A není nic lepšího a smysluplnějšího než trávit čas s rodinou. S dřevěnou kuličkovou dráhou HABA můžete snadno postavit parádní dráhu a vyzvat rodiče na závod! Stačí popostrčit kuličku prstem a vyhrává ten nejrychlejší. Navíc během hry se děti učí základy fyzikálních principů. Kuličkové dráhy HABA jsou určené již dětem předškolního věku a jsou skvělou výchovnou pomůckou ve formě zábavné a bezpečné hry.
 

HABA Kullerbü: Mnoho možností s maximální zábavou

Dřevěná kuličková dráha HABA Kullerbü potěší již děti od dvou let svou barevnou výrazností a jednoduchostí. HABA Kullerbü  má opravdu velké koule, které se valí po trati se strmýmni zatáčkami a barevnýni mosty až do cíle, kde za odměnu zazvoní rolnička. Je to velká jízda, kterou lze zpestřit různými doplňky. Má vaše dítě rádo hasiče? Zasáhnou všude tam, kde je požár nebo je potřeba zachránit kočičku na stromě. Hasičská stanice je vhodným dárkem pro každou příležitost.  Díky chytrému zacvakávacímu systému je dítě schopné samostatně sestavovat nové dráhy. Nemusíte se obávat dětských slz, že se dráha zboří. Stavebnice je opravdu robustní a stabilní. Kliknete, připojíte, hotovo! HABA Kullerbü je perfektní kombinací dřevěných a plastových dílů, které jsou naprosto bezpečné pro děti. 
 

Základní prvky stavebnice HABA Kullerbü

  • vhodné pro děti od 18 měsíců 
  • perfektní kombicace dřeva a plastu
  • chytrý zacvakávací systém zajišťuje stabilitu dráhy
  • flexibilní prvky, které lze navzájem kombinovat s úžasnými efekty a krásnými ilustracemi
  • skvělá zábava pro pozorování jednoduchých efektů
 

Moje první kuličková dráha: Pozorujte, prozkoumávejte, hrajte

Při pořízení kuličkové dráhy má většina rodičů obavy, že dítě spolkne kuličku. U kuličkové dráhy HABA Kullerbü se vám tohle zaručeně nestane. Extra velké dřevěné koule mají průměr 4,6 cm a jsou přizpůsobeny velikosti dětské ručičky. Dítě ve věku 18ti měsíců začíná objevovat první kouzlo stavění dřevěných dílků. Postupně se učí jednotlivé dílky skládat, při kterých poznává velikost a tvar dílků pomocí všech smyslů. S pomocí rodiče sestaví dráhu pro kouli a pak už jen společně pozorují, jak se koule valí.  A doslova se valí, protože kulička se záměrně pohybuje s menší hybností. Dítě tak může velmi pozorně sledovat jednotivé efekty na dráze. Jednoduše ideální pro první zkušenosti malého stavitele!

Kompatibilita systémů kuličkových drah HABA

Kuličkové dráhy HABA Kullerbü, které nabízí Agátin svět, jsou vzájemně kompatibilní. Můžete flexibilně sestavovat mezi sebou ze všech sad. Pořízením doplňků HABA Kullerbü pozdvihnete vaši kuličkovou dráhu o vyšší úroveň!

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-