Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Agáta TV: Netradiční kuličkodráhy do pokojíku i do vany

Agáta TV: Netradiční kuličkodráhy do pokojíku i do vany

Agáta TV 1. 3. 2022 4 minuty
Tereza Kotilová
Kuličkové dráhy jsou skvělou zábavou pro celou rodinu. Postavte si svou originální dráhu, připravte si kuličku a závod může začít!
Kuličkodráhy jsou velice oblíbenou hrou mezi všemi dětmi, ale i rodiči. Postavit si můžete každý den dráhu jinou, vždy tak bude originální a bude vás bavit znovu a znovu. Pak už stačí jen vhodit kuličku, a pozorovat jak vaši dráhu zdolává.

Vybrat můžete třeba dřevěnou kuličkovou dráhu Kullerbü se zvukovým efektem, která je vhodná i pro úplně nejmenší děti, protože kuličky v ní jsou velké a nemusíte se bát spolknutí. Herní systém kuličkodráhy Kullerbü je navržen tak, aby jej bylo možné kdykoliv flexibilně rozšířit. 

Dřevěná kuličková dráha Kullerbü
 
Pokud si chcete oživit vodní hrátky, vyberte si kuličkovou dráhu do vany a užijte si spoustu dobrodružství. Stačí připevnit plastovou kuličkovku pomocí přísavek na zeď či vanu, pak už jen pohánět kuličku vodou a sledovat, jak uhání po dráze. 
 

Ať už vyberete kuličkodráhu dřevěnou či plastovou, do pokojíčku či do vany, dozajista si užijete spoustu zábavy!


Omrkněte spoustu další inspiraci na naší Agáta TV.
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.