Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechte se provést
světem hraček

Cena:
Prodejny:
Příznaky:
Rozvíjí:
Typ hračky:
Určeno pro:
Věk:
Vymazat filtr
Potřebujete poradit?
Linda Hodková

Janod: Francouzský výrobce inteligentních hraček

Agátin svět přináší vzdělávací a kreativní hry a hračky pro vaše děti, a proto v naší nabídce nemůže chybět francouzská značka Janod, která se přes 40 let specializuje především na dřevěné hračky.

V oblasti dřevěných hraček je firma Janod na francouzském trhu naprostou špičkou. Mimo to vyrábí také magnetické hračky, překrásné puzzle, okouzlující hudební nástroje a působivé kreativní sady. Všechny výrobky Janod navrhuje a vyvíjí přímo ve Francii jejich vlastní kreativní tým. Výrobky firmy Janod upoutají vaše děti svým designem a navíc je podpoří v jejich rozvoji.


Společnost Janod byla založena v roce 1970. Původně rodinná firma, nesoucí jméno svého zakladatele Louise Janoda, sídlí v oblasti Jura ve východní Francii. Dnes je značka Janod dostupná ve 34 zemích světa. Každý rok tým designérů a grafických umělců navrhne přes 150 nových dřevěných a kartonových her a hraček. Svou inspiraci čerpají z tradičních her, které se osvědčily po mnohé generace. Vysoká kvalita hraček zaručuje jejich dlouhou životnost a dlouhodobou radost, kterou přinesou nejen vašim dětem, ale možná i dětem vašich dětí.

Chci vědět víc

Agátiny nejoblíbenější inteligentní hračky