Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog HAPE - barevný svět ekologických dřevěných hraček

HAPE - barevný svět ekologických dřevěných hraček

Tipy pro výběr her a hraček 22. 6. 2015 2 minuty
Kristýna Křížová
Hračky HAPE jsou kombinací kvalitního materiálu, hezkého designu, snahy o přirozené vzdělání dětí hrou a ekologického přístupu k výrobě. Hračky Hape jsou navrhovány tak, aby se líbily dětem a zároveň byly šetrné k životnímu prostředí. Všechny hračky HAPE splňují nejpřísnější mezinárodní standardy pro kvalitu a bezpečnost. HAPE klade především důraz na bezpečnost svých produktů, a proto společnost provádí přísné kontroly již během vývoje produktů. Použité barvy jsou na bázi vody, netoxické a pro děti absolutně nezávadné.
dřevěné didaktické hračky HAPE dřevěné hračky HAPE pro nejmenší děti

Hračky HAPE představují novou generaci ekologických hraček. Jsou samozřejmě určené dětem, a tak se snaží respektovat svět, ve kterém děti vyrůstají. Budoucnost patří dětem a HAPE hračky jsou vytvořeny tak, aby děti hra s nimi inspirovala, aby se při hře zároveň vzdělávaly a měli možnost lépe zkoumat svět, ve kterém žijí. 
 

Příběh Petera Handsteina a značky Hape

HAPE hračky  Hape 

Zakladatel značky HAPE, pan Peter Handstein, vyrostl na venkově v Německu, byl vychováván k respektu k rodině, k poctivosti, k lásce k přírodě. Svou kariéru začal jako prodavač vzdělávacích hraček pro školky. Navštívil stovky školek, hodně mluvil s pedagogy a tím se naučil chápat důležitost hry a učení. V roce 1986 se sestrou Sabinou a přítelem Renatem založil novou firmu na výrobu hraček - HAPE.

Ta se stala odrazem Peterových celoživotních hodnot. Postupně se společnost rozšiřovala, až v roce 1995 vznikla inovativní továrna v Číně, kde se hračky vyrábějí s ohledem na ekologiii, bezpečnost a nové technologické postupy. Dnes prodává HAPE svoje hračky do více než 50 zemí světa. Za svůj přístup k ekologii výroby i k respektování sociálních práv obdržel p. Peter Handstein řadu ocenění.

Hapw Hračky Hape
 

Dřevěné hračky, které baví i rozvíjejí    

Hračky Hape jsou určeny hlavně menším dětem. V naší nabídce najdete kreativní sady pro děti od 4 let, jednoduché dřevěné hračky pro děti od 1 roku, labyrinty rozvíjející logické myšlení, hračky pro kluky i pro holky.
  dřevěná pokladna HAPEdřevěný labyrint HAPE  dřevěné šroubování HAPE
hasičská stanice HAPE      dřevěné garáže por kluky HAPE    hračky Hape                                                                                                                                                                                      
S kreativními sadami Hape objeví děti radost z tvůrčí zábavy a vyzkouší si práci s různými materiály. Všechny sady mají pro děti zábavné tvary, krásné barvy a pro menší děti jednoduché kroky, které děti bez problémů zvládnou.  


Hračky HAPE budou děti milovat a rodiče jim mohou důvěřovat. A to pro jejich kvalitu, pěkný design a především pro jejich bezpečnost.

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 1000,-