Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Vytiskněte si omalovánky dopravních prostředků z dřevěné stavebnice Brio Builder

Vytiskněte si omalovánky dopravních prostředků z dřevěné stavebnice Brio Builder

Stáhněte si zdarma 19. 9. 2014 1 minuta
Kristýna Křížová
Chcete na chvíli zabavit malého klučinu? Vytiskněte mu omalovánky pěti dopravních prostředků, které se dají (mimo spousty jiných možností) sestavit ze švédské dřevěné stavebnice Brio Builder. V těchto omalovánkách najdete letadlo, motorku, lokomotivu, silný jeřáb a vrtulník.
Omalovány pěti perfektních dopavních prostředků ke stažení najdete zde.
 

Co je Brio Builder?

Švédská montážní stavebnice Brio Builder byla stvořena pro klučičí svět aut, letadel a silných užitečných strojů. Základní dřevěné díly, připomínající díly Merkuru, spoujete promyšlenými plastovými nacvakávacími spojkami, šroubky, hřeby apod.
Dřevěná stavebnice Brio BuilderDřevěná stavebnice Brio BuilderMontážní stavebnice Brio Biulder

Se stavebnicí si mohou hrát děti již od 3 let. Nejvíce si ji užijí malí konstruktéři ve věku 5 - 12 let. Velké stavební sety se 135, 210 či 270 díly jim umožní postavit skutečně vše podle své fantazie.

Hra se stavebnicí typu Brio Builder podporuje u dětí předškolního i školního věku trpělivost, preciznost i představivost. Děti se také učí myslet v prostoru a rozvíjejí své konstrukční dovednosti. Práce s dřevěnými díly je pro děti příjemná (tyto díly se vyrábějí z lesů FSC, tj. jejich výroba nezatěžuje životní prostředí.

Stavebnice pro kluky Brio Stavebnice ze dřevaDřevěná montážní stavebnice Brio

Podívejte se na inspirativní video:

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií zkoumají české i zahraniční značky, aby do Agátina světa zařadily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem mohou patřit do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.