Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Topgal 2021: Školní batohy nejen pro prvňáčky

Topgal 2021: Školní batohy nejen pro prvňáčky

Tipy pro rodiče školáků 9. 7. 2021 6 minut
Tereza Kotilová
Už jste viděli novou kolekci školních batohů Topgal 2021? Radost udělá budoucím prvňáčkům, ale i ostříleným školákům. Co se týče designu, tak si můžete být jistí, že zde najdete motivy, které padnou do oka všem klukům i holkám. Na své si totiž přijdou vášniví hasiči i milovnice jednorožců. A pozor! Jako každý rok, tak i letos přichází Topgal s novým modelem, ze kterého budou mít největší radost rodiče budoucích drobných prvňáčků. Pojďte se přesvědčit na vlastní oči.Nová kolekce školních batohů Topgal 2021 pro holky i kluky

Představujeme vám 22 nových školních batohů – 11 batohů pro holky a 11 pro kluky. Kolekce Topgal 2021 nabízí nadčasové a trendy modely, které jsou nepřehlédnutelné stejně jako celá značka. Každý kousek je navíc něčím originální. Avšak, design není vše. Značka Topgal myslí v první řadě na konstrukci, na kterou jsou kladeny velmi vysoké nároky a prochází přísným testováním. Důležité totiž je, aby se dítě cítilo pohodlně a jeho záda se zdravě vyvíjela.

Topgal 2021: Školní batohy pro malé školačky
Můžete si být jistí, že všechny školní batohy Topgal mají ergonomicky tvarovaná záda a dostatečné polstrování ramenních popruhů, které jsou taktéž nastavitelné. Reflexní prvky jsou samozřejmostí. Navíc mají batohy čtyři plastové nožky bránící poškození zespodu a případnému převrácení.

"Designéři značky Topgal moc dobře vědí, že dětské motivy se rychle okoukají a za pár měsíců se už dětem líbit nemusí. Proto důkladně sledují trh a vybírají motivy a barvy, které budou pro nadcházející sezónu dostatečně trendy. Jejich kolekce je tak oblíbená a úspěšná i z toho důvodu, že při výběru nových motivů mimo jiné vyhodnocují úspěšnost loňské kolekce.“ doplňuje Kristýna Křížová, máma tří dětí a majitelka Agátina světa. 

Topgal 2021: Školní batohy pro malé školáky


7 důvodů, proč vybrat právě školní batohy Topgal?

Jak správně vybrat školní batoh nebo aktovku už díky našemu článku víte, teď se pojďte podívat na to, proč byste pro své děti měli vybrat zrovna značku Topgal:
 1. Ergonomicky tvarovaná záda s bytelným polstrovaným systémem – chrání záda školáka před tlakem uložených školních potřeb.
 2. Hmotnost školního batohu – díky použitým odlehčeným materiálům batohy váží kolem 1 kg.
 3. Nastavitelné ramenní popruhy – batoh správně rozkládá zátěž na celá záda.
 4. Český výrobce s tradicí – batohy nesou označení „Česká kvalita“.
 5. Moderní batohy v kvalitním provedením – poutavé designy na těch nejkvalitnějších materiálech.
 6. Praktické vnitřní uspořádání kapes – dostatek zorganizovaného prostoru pro všechny školní pomůcky i pro svačinu a malé drobnosti.
 7. Bezpečnostní prvky – reflexní prvky pro ochranu za šera najdete na všech čtyřech stranách batohu.
Reflexní prvky ze všech stran batohu Topgal


Co je nového v kolekci Topgal 2021?

Absolutní novinka – Školní batoh BAZI

Úplnou novinkou v kolekci batohů Topgal pro 1. stupeň ZŠ je lehký dvoukomorový batoh střihu BAZI, který má pevná lisované záda. Neváží ani 1 kilogram, má nastavitelné ramenní popruhy a spoustu reflexních prvků. Vzhledem k jeho velikosti a zádové konstrukci ho vřele doporučujeme pro drobné budoucí prvňáčky. Pro holky je v nabídce červený batoh BAZI s motivem vodního melounu a chlupatým přívěskem. Školní batoh pro kluky je v černé barvě s motivem ozubených kol a 3D ozdobami
 Novinka kolekce Topgal 2021: Školní batoh BAZI pro holky

Čím nás školní batoh Topgal BAZI zaujal?

Dvoukomorový batoh pojme všechny školní pomůcky. Dvě přední kapsy jsou ideálním místem pro svačinku, penál a další drobnosti. Velmi oceňujeme dvě boční kapsy, které jsou ze síťoviny a na pruženku. Díky tomu se do kapsy vejde i široká láhev na pití. Jde o ideální školní batoh pro prvňáčky, ale lze ho nosit až po 3. třídu ZŠ.
 • malý střih – nízká váha 920 g!
 • dvoukomorový batoh s předními kapsami
 • 2 boční kapsy síťované na gumu
 • spousta reflexních prvků
 • nastavitelné ramenní popruhy a hrudní pás
Novinka kolekce Topgal 2021: Školní batoh BAZI pro kluky

 

Školní batohy Topgal pro holky

Kolekce školních batohů Topgal 2021 přijde na chuť každé dívce i s tím nejvytříbenějším vkusem. Batohy nejsou přeslazené ani kýčové, ba naopak, některé designy působí až elegantním dojmem. Většina modelů je převážně v odstínu modré barvy doplněná růžovou – mezi nejoblíbenější patří model ELLY s ptáčky a větší model LYNN s motýlky. Najdete tu však i odvážnější vzory – pestrobarevné květy na větším modelu COCO  či papouška kakadu na školním batohu ENDY. A pozor! Pokud se vaše holčička nemůže rozhodnout, zda má radši koně nebo jednorožce, tak u modelu ENDY se rozhodovat nemusí. Každý den totiž může svému školnímu batohu dopřát jiný motiv. Stačí sáhnout do tajné vnitřní kapsičky a vybrat si koně, který se jí zrovna líbí. A na výběr je právě i jednorožec.

 

Školní batohy Topgal pro kluky

I kluci mají z čeho vybírat. Zde převažuje barva modrá, ale najdete tu i oblíbený model ENDY, který je buď s motivem hasičů nebo pro fanoušky počítačových her s motivem minecraft. Svůj školní batoh si tu vybere oddaný milovník dinosaurů v modelu BEBE, zasněný astronaut v modelu ELLY, a stejně tak voják tělem i duší v modelu LYNN. Výrazné barevné zipy dodávají všem batohům této kolekce jedinečný vzhled.

 
A víte, co udělá vašim dětem největší radost? Všechny školní batohy Topgal můžou dokonale sladit s penálem i dalším příslušenstvím


Pokud si stále nejste jisti, na co se při výběru školní tašky zaměřit, dejte si s námi opáčko a přečtěte si článek jak vybrat školní batoh nebo aktovku. A až ten správný batoh vyberete, nezapomeňte ho ještě naplnit kvalitními školními pomůckami.

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.