Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Skládáme z papíru: Origami pro děti

Skládáme z papíru: Origami pro děti

Tipy pro výběr her a hraček 2. 7. 2022 3 minuty
Tereza Kotilová
Zábavné skládání papíru zvané origami baví celý svět. Vždyť vzít kousek papíru, párkrát ho ohnout a najednou držet papírové zvířátko, které se třeba i pohybuje, to je přeci úžasné. V Agátině světě najdete spoustu předchystaných sad, které vám skládání usnadní. Pojďte se na ně společně s námi podívat.

Zábavné skládání z papíru: Origami

Origami
pochází z Japonska, kde má již dlouholetou tradici. V překladu slovo origami znamená skládat papír. Dnes je tato technika rozšířená do celého světa a baví nejen dospělé, ale i děti. Věděli jste, že origami je jak příjemná zábava, tak zároveň technika, která rozvíjí jemnou motoriku, učí děti velké trpělivosti, přesnosti a pečlivosti

Z papíru se dá složit cokoliv. Přesvědčte se sami! 

Poskládejte si svůj svět 

Má vaše dítě bujnou fantazii a sní o vesmírném dobrodružství, vzrušující mořské plavbě nebo by se rádo proletělo letadlem v oblacích?  
Zábavné origami pro děti

Zvířátkové origami 

Máte doma milovníky zvířat? Poskládejte s nimi podle návodu dinosaury, polární zvířátka nebo třeba zvířátka mořská

Nebe, peklo, ráj 

Tuhle oblíbenou hru pamatujete jistě i vy, rodiče. Nebe, peklo, ráj jsme si vyráběli snad všichni každou chvíli, ať už s otázkami, obrázky či nějakými citáty uvnitř. Co si dovnitř asi vepíší či vmalují vaše děti? Tak jaká origami sada u vás zabodovala a pořídíte si ji domu? Sdílejte s námi vaše hotové výtvory v naší skupině Agátina hravá poradna na Facebooku. Jsme zvědaví.

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.