Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Roztomilé omalovánky a vyhledávačky Djeco ke stažení

Roztomilé omalovánky a vyhledávačky Djeco ke stažení

Stáhněte si zdarma 24. 4. 2020 1 minuta
Kristýna Křížová
Připravili jsme pro vaše děti krásné omalovánky a vyhledávačky ke stažení zdarma. Jejich autory jsou ilustrátoři spolupracující s oblíbenou francouzskou značkou Djeco. Můžete si stáhnout obrázky roztomilých zvířátek, vytisknout je, a pak je vybarvit oblíbenými barvami a třeba i vystřihnout. Bavte se!
Mají vaše děti rády kreslení plné bláznivé fantazie nebo jim naopak vyhovuje řád? Obojí si podle svého mohou do sytosti užít s domalovánkami od Djeco, které připravila ilustrátorka Ellen Giggenbach. Děti mohou vybarvit základy vzory navrženými v horní části obrázku nebo samozřejmě zcela podle sebe. Chcete-li s dětmi procvičit grafomotoriku, doporučujeme využít navržené pravidelné vzory či celé struktury. Stahujte zde.

Domalovánky Djeco k procvičení grafomotoriky

Máme něco i pro děti, které mají rády překvapení. Když spojí bod po bodu, postupně se jim pod rukama odkryje krásný obrázek. Ilustrátor Clément Lefèvre připravil dalších deset obrázků spojovaček ke stažení.

Domalovánky Djeco k procvičení grafomotoriky

Předškoláci i malí školáci potřebují rozvíjet trpělivost, pozornost a vnímání detailů vcelku. Jako ideální hravé cvičení se k tomu hodí milé obrázky od francouzské ilustrátorky Anny Royant, která pro Djeco připravila dvě sady po 15 obrázcích, které nyní můžete dětem stáhnout zdarma.
  • stránky 1 - 15: zde
  • stránky 16 - 30: zde
Domalovánky Djeco k procvičení grafomotoriky

Baví vaše děti tento typ úkolů? Vyzkoušejte některé zábavné úkoly, které najdete v naší nabídce.Další omalovánky, logické hry a úkoly od Djeco najdete ke stažení v následujících našich článcích.

 

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií zkoumají české i zahraniční značky, aby do Agátina světa zařadily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem mohou patřit do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.